Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu, înapoi în Superliga? » „Acesta e proiectul pe care îl vreau!”
0
Ionuț Lupescu i-a dat replica lui Răzvan Burleanu, după atacurile șefului FRF: „Un răspuns pe măsură”
0
Gata, Burleanu desface șampania! A venit marea veste pe care o aștepta înaintea alegerilor FRF
0
„Pe Vassaras îl mint ăștia din țară, se lasă păcălit!” » Ioan Igna, atac fără precedent: „VAR-ul e cea mai mare porcărie! Kovacs e un ungur căpos!”
0
Știri din fotbal internațional
Fanii se plâng că au fost abandonați: „Susțin echipa de peste 60 de ani, însă nu le pasă de traumele noastre”
0
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
0
Meci „de risc înalt” » Alarmă la Barcelona: vin 10.000 de englezi
0
Într-o situație-limită, Iran a pierdut negocierile cu FIFA în încercarea de „a fugi” din Statele Unite ale Americii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
0
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Alina Laufer, primele declarații după ce soțul ei, Ilan, și cei doi copii ...
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan este nemulțumit de „armata de paznici” a Metrorex, care costă ...
Libertatea
FRF și LPF se vor comporta acum la fel ca unu care bea non-stop toata noaptea și cand ajunge dimineata acasa la fiecare minut spune o alta minciuna despre ce a facut. by forumzonal.ro
stai linistit ca astia vad numai milioane de euro si nu'i intereseaza niciún jucator,asteapta despagubirile!!!
Ce abereaza Mititelu, sa revina Craiova in Liga 1. Pai brutarul a uitat ca echipa lui a retrogradat in plan sportiv? Craiova a terminat acum 2 sezoane pe locul 15, retrogradabil, cum sa revina in Liga 1? Una peste alta, felicitari pentru castigarea procesului, ma bucur pt Universitatea, dar la partea cu jucatorii "luati cu japca" nu sunt deloc de acord. Ce trebuiau sa faca? Sa stea fara salariu pana se lua o decizie? Li s-ar fi ingradit dreptul la munca.
Mititelu e destept. Poate sa "gireze" datoriile cu banii pe care ii va castiga pe jucatorii din litigiul cu LPF si FRF. Acum are un MARE atu in maneca.
tu ai scris numai mizerii, demaGOGULE:))), ti-au tras-o corect .
crety, de ce critici STEAUA, cauta la tine-n curte, ma/ta o fi mai buna?
ok.....urmeaza ca dosarul cu abuz in serviciu sa fie finalizat de catre dna,decizia de azi intarind si mai mult aceste acuzatii!!!
ba gunoaielor de la gsp mi-ati banat contu pentru ca am criticat steaua??????
de ce sa revina craiova in prima liga cand defapt era retrogradata
esandel pe sprt punt ro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.