Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Banii Liei Savonea. Trei salarii generoase și depozite de peste 700.000 de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Verdict pentru ofițerul de contrainformații care a împușcat primii ...
Libertatea
Ce tara de infantili . Nu egeaba sunteti de rasul lumii . Hahahahahahahaha......................sa vina repeda ca abia ii asteapta astia la NYSE .
E simplu. Dacă nu intrau bolşevicii in ţară, Divizia Tudor Vladimirescu etc, ei nu ar fi existat niciodată.
*** baga bine la dovleac!!!! Nenorocirea fotbalului nu poate fi o echipa despre care s-a vorbit la superlativ in Europa, iar acum 11 ani consecutiv a facut o figura mai mult decat decenta. Voi, amaratilor, n-ati dat nici 1% pt. fotbalul romanesc din cat a dat super campioana Romaniei, STEAUA! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am fost in India dar nu trebuie sa-mi dau seama ceva ce este evident si de la televizoare. In fotbalu Indian se investesc foarte multi bani iar in curand nivelul din india va fi peste campionatu nostru. Imi spui de ce se duc jucatori de valoare ca del piero sau thuram in india ?? ca nu cred ca si jcuatorii astea mari alearga in picioarele goale, voi ati ramas setati cu un virus in creier si voi credeti ca in india mai este ca acum 20 de ani cand indienii alergau in jurul corturilor cu picioarele desculte. Amice, in india e o viata de 100 de ori mai smechera decat in Romania. Acolo cu un salariu la un club important de fotbal iti poti lua o strada in Bucuresti. Nu mai zic de masini,vile,etc. Dar deh, frustrarea ta naste lucruri egale.
Petrisor, eu ti-am zis ca ai baut zeama de varza dar vad ca inca mai tii raul ala in tine. Tu nu intelegi ca voi sunteti Nenorocirea in fotbalu asta si-asa de 2 parale din Romania ?? Asta e, asa a fost istoria, *** sunteti voi. Si e recunoscuta treaba asta ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta vreti voi sa credeti te intreb un lucru ai fost in India macar o zi ? acolo sunt doar doua clase sociale bogati 1% din populatia tarii si restul locuiesc in case ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ceea ce nu intelegi tu, 12 ani de B, este faptul ca dupa '45 era normal ca toate echipele sa devina comuniste, voi, *** ati fost impusi de COMINTERN mult inainte ca in Romania bolsevismul sa apara. Sesizezi nuanta?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, in fotbalul din india se investesc bani cat nu o sa visati voi niciodata. Daca nu stiai Rapidu va participa la un turneu acolo alaturi de alte echipe de traditie gen River Plate, Hertha Berlin, Zenit sankt.Petersbrough dar tu esti prea cialapa cu diploma ca sa intelegi. Tu inca crezi ca in india se mai alearga in picioarele desculte ?? Sunt sanse mai mari sa vezi *** alergand prin zona Ghencei decat in India :)))))))) amice, iti dau doar un sfat, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prostilor credeti ca numai asa se listeaza un club la bursa iti trebuie capital de unde sa aiba falitul asta cu apa minerala trebuie stabilitate baza de pregatire stadionul ala de sub *** e o ruina puneti botul la toate prostiile in romania nu vedeti in veci un club de fotbal listat la bursa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si Stalin pe cine a trimis ?? Hai ***a ca voi sunteti cei mai mari comunisti posibili. Echipa tinuta la pipet de familia Ceausescu. Aia cu cine tine-au ?? Valentin fiul dictatorului comunist a fost conducator la voi in anii de glorie. Ma lashi cu istoria voastra ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.