Alte știri din fotbal
UTA - Farul 0-0 » Egal chinuitor la Arad, dar gazdele și-au îndeplinit obiectivul: au scăpat de baraj!
2
MM Stoica l-a avertizat pe Mihai Pintilii, după ce a auzit unde ar putea ajunge: „M-ar deranja foarte tare. Să nu încerce!”
0
Înapoi în timp! 5 momente de pomină din derby-ul Dinamo- Rapid » De ce i-au trimis „câinii” o bicicletă lui Copos și cum a răspuns fostul boss din Giulești
3
E ferm înainte de Dinamo - Rapid: „E degringoladă! Acolo s-a rupt, Gâlcă nu a știut să dea cu pumnul în masă”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnaliștii turci au găsit explicația pentru debutul dezastruos al lui Mirel Rădoi: „Practic îl aruncă în foc”
0
50 de milioane de euro pentru un jucător retrogradat din Premier League
0
Real Madrid, împotriva curentului! Dă La Liga în judecată din cauza unui protocol
0
Ca la ușa cortului! » Coechipierul lui Radu Drăgușin, reacție șocantă pe targă!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
Lăsați gargara și cearșafurile și închiriați arena. Dacă Gigi intră în Ghencea sunteți desființați)) și așa vor ăștia să mai reducă din aparatul bugetar)))
Mai, GSP, poate îmi explicați și mie, ca eu nu prea înțeleg, de ce pe spionul șchiop nu îl banati când scrie Albania și Kosovo, iar pe mine, da?Nu de alta, dar sa nu mor prost ca altii
Pai și ce mita i-a dat Gigi lui Marcel sau invers?Mita e în capul tău prost, crede-ma.Nu îmi spune tu mie de mita și trafic de influenta, deoarece sunt "mai în domeniu" dacat tine.Oricum definitia din CP este cu totul alta pentru trafic de influenta.Inainte de a scrie și a dace acuzații prostești, găndeste!Dacă ai cu ce, binenteles!
bla bla bla gargara de 2 lei. Un stadion construit de statul roman apartine romanilor, nu unor 300 de *** care sunt obisnuiti sa primeasca ajutor de la stat. Ce bine ca nu va vedem in liga 1 si ramaneti la amatori pana va desfiintati, in curand scapam de *** ca voi. va duceti toti dupa liderul vostru "blondu" cu duba sa va linistiti, exista legi si autoritati si nu mai sunteti 30 pe 1 cand ati capturat ca niste lasi steagul de la tornado. Ca idee daca vin si baieti de la tara cu maini lucrate in agricultura va scutura bine pe voi astia tatuati si *** asa ca sa va ganditi de doua ori inainte sa mai amenintati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ești un spion...șkiop, nu kop.Orice manifestare neautorizata se sancționează cu amenda contravențională.Paraca asa spune legea în România, ***.Iar oile și berbecii, lasa-i în seama lui Gigi, ca se pricepe mai bine, la propriu, iar la figurat, în seama mascatilor de la MAI, ca și aceia se pricep
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai idee macar ce e ala trafic de influenta? Pare ca nu. Hai ca-ti spun eu: "Traficul de influență reprezintă practica ilegală de a folosi influența unui oficial guvernamental sau a unei persoane cu autoritate pentru a obține favoruri sau tratament preferențial, de obicei în schimbul unei mite."
Nu e vorba de curaj, e vorba de fata, de aceea poarta măști.Sunt prea urăți!
Ca de obicei; este amuzant sa urmaresti cum se activeaza vuvuzelele zecesebiste la fiecare articol in care, direct sau tangential, apare subiectul STEAUA
Și prost spre foarte prost, sa scrii!
sa-i spuna cineva ciobaliatorului ca nu poti aresta niste oameni care protesteaza, nu in Romania, chiar daca este o lege. Poate in albania si kosovo, cind isi alege el berbecutii de pastrama, aici nu ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.