Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
iar voi prin 2017:))
Important e ce zice UEFA nu? UEFA zice ca echipa asta se numste Steaua si cealalta FCSB, intra pe site-ul UEFA. Asa ca TSKA, CSA Talpan etc. sunt inventiile tale, important e ce zice UEFA sau in speta asta nu va convine? Daca pierdeti definitiv palmaresul ce crezi ca o sa scrie site-ul UEFA? Cum a fost instiintata UEFA ca v-ati pierdut numele asa o sa fie si in cazul palmaresului.
Stefdobi, tocmai ai recunoscut ca te bântui! :-))) Bravo, știam! :-)))
vesnicii pierzatori de pe primul loc ,lasa janta ,promovati in 2300 ,toamna!:))
Ai dreptate, Poli Iași este, echipa cu care am jucat azi am înțeles ca nu este de fapt Poli Iași ci un club înființat acum 12 ani … Tu tot așa știi!? :-)))
Ai luat-o ca Hagi?E bine, ca să nu fie rău?
Sunt anonimi?
Greșeala noastră că ți’am atacat părerea…
Nu ne interesează, prostane, doar râdem de prostălăul de tine :))
Eu am văzut mai mulți spectatori în tribune la acest meci, în jur de 1005,cu tot cu copiii de la margine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.