Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Nu e vorba numai de astia doi. Va trebui sa ne reorientam si noi pentru o perioada catre alte sporturi..
...rade lumea..care lume aratare ? tu cu ortega si inca vreo 3 ciorbari ?...voi sunteti LUMEA ?
Haide la brutarie cu guzganii astia doi!
O sa-i faca scapati, unde ne credem. Suntem totusi in Romania, aici mafia conduce de o viata.
Amin!Poate asa incepem si noi ceva de la zero.Cluburile sa si infiinteze propriul FRF pe niste criterii legale,cu un statul adevarat,cu legi clare,nu SRL-ul asta privat infiintat de Mircea Sandu prin 93...Pe care l a mostenit Burleanu prin niste alegeri trucate si acum generatie de nimic (pentru ca nu au castigat nimic.a fost doar una din generatiile foarte bune pe care fotbalul lromanesc a avut o,dar care in comparatie cu valoarea ei ,a realizat foarte putin)vrea sa puna mana.Pe care l a condus ca un mosier.
sunteti ***..........marius stan a votat sau s-a abtinut? ca spuneti lucruri contradictorii..................uiati si voi : "intre cei 14 membri au lipsit Cristi Borcea, unul dintre cei doi reprezentanţi ai Ligii 1, şi Dumitru Costin, preşedintele sindicatului fotbaliştilor recunoscut de FIFPRO. Marius Stan şi Marian Pălărie, reprezentantul fotbalului feminin, s-au abţinut." Si mai jos scrieti : 1. Mircea Sandu - președinte FRF (a semnat) 2. Dumitru Dragomir - primvicepreședinte FRF (nu a semnat) 3. Octavian Goga - vicepreședinte FRF (a semnat) 4. Marius Stan - reprezentant al cluburilor din Liga I (a semnat)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe jiji esti suparata? A facut din cel mai galonat club o clona de rade lumea de ea.
Lasa ca nici tu nu esti departe.
MITITELU BORCEA IANCU GROPARI FOTBALULUI ROMANESC
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.