Alte știri din fotbal
Kennedy Boateng mărturisește: „În acel meci, am simțit că iau titlul cu Dinamo!”
0
Triplul campion cu FCSB schimbă fotbalul cu atletismul în 2026: „Mă așteaptă maratonul de la Berlin”
3
Victor Angelescu a întocmit cel mai bun prim „11” din Superliga, fără jucători de la Rapid » 5 de la rivală: „E cel mai bun!”
0
Rapid i-a găsit înlocuitor lui Baroan: „Suntem înțeleși! Îl luăm împrumut cu opțiune de cumpărare” » Despre cine ar fi vorba
2
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu în presa din Italia: „Încheie uitându-se de sus la toată lumea și asta înseamnă mult”
0
Revelion ca lider! Interul lui Chivu a câștigat o deplasare complicată și intră în 2026 de pe prima poziție în Serie A
0
Radu Drăgușin, primele cuvinte după revenirea pe gazon la Tottenham: „Astăzi am văzut lumina”
0
Chelsea și PSG au intrat în cursa pentru transferul jucătorului de la Real Madrid
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Motivul pentru care stațiunile de schi din Alpi sunt abandonate în fiecare ...
Adevărul
Povestea incredibilă a lui „Edgar Davids de România”: „Mă punea ...
GSP SPECIAL
Războiul s-ar putea încheia „în câteva săptămâni”, anunță Trump, după ...
Libertatea
Eu raman la parerea ca, daca Grameni ala mic de la Farul dorea sa se stie ca este dinamovist, o spuneachiar el si nu se bucura pe ascuns prin tribune cum zice unchi-sau pe aici.... Poti sa dai orice exemple din istorie, tot un deserviciu i-a facut unchiul asta simpatic. Crezi tu ca are imporanta ca isi doreste sa plece in afara? Crezi ca nu i-ar placea si lui la o echipa cu suporteri din tara, sa se simta si el fotbalist?
***. Nu e suficient sa fii doar fan dinamovist ... Mai ales ca s-a dus buhul ca nici macar nu erai dintre aia 150 de suporteri care veneu pe stadion, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma indoiesc ca visul baiatului e sa plece de la Farul la alta echipa din Liga 1 ! Si cine e profesionist e acceptat peste tot, sunt o tona de exemple. Cine sa aiba o problema Asa cu el ? Rapidul in anii 90 si 2000 avea o gramada de jucatori si chiar antrenori din randul dinamovistilor si au castigat titluri si cupe cu ei fara nicio problema. Lacatus era dinamovist in copilarie si a ajuns cel mai mare stelist. Mutu vroia la Steaua si l-a luat Dinamo. Mai recent Ronaldo Deaconu era dinamovist si dadea 5 goluri pe sezon, dintre care 4 impotriva lui Dinamo.
Asta inseamna dragoste adevarata! Sa joci pentru a te perfectiona desi ai in inima alta echipa! Oameni ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici tu nu ești un deștept după ce prostii debitezi și scrii!!!!!
Locul lui Dinamo este in superliga, pentru a rasplati frumoasa noastra galerie! Hai Dinamo!
Unul dintre noi !
"Nicu Grameni este organizator de competiții la CS Dinamo, delegat la meciurile echipei mari și crainicul meciurilor de fotbal și de handbal ale lui Dinamo." Nu uitati a spuneti si ca este un mare prost. Daca dai astfel de declatatii punand intr-o situatie nefasta propriul nepot limitandu-i accesul spre alte echipe bune din campionatul intern unde, daca totusi va ajunge, va fi in dizgratia propriilor suporteri, este clar ca nu are prea multe in cap acest organizator de "nimic". I-a facut un mare bine propriului nepot.... Om cu minte de doi bani!
Super!
rocky de la ce vine, de la rochie..:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.