Alte știri din fotbal
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
0
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
0
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a anunțat oficial despărțirea de jucătorul din atac » A fost deja prezentat la Beșiktaș
0
Franța - Spania, prima bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial: Mbappe versus Yamal
2
Peter Crouch și soția Abbey, poveste de pomină din noaptea nunții: „A tras pătura de pe mine, aveam o bere la subraț”
0
FIFA a anunțat artiștii care vor cânta la ceremonia de închidere a Cupei Mondiale! Show uriaș înaintea finalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
A fost imens, acum e pe cale sa devina istorie…BTW, nu poti sa-ti susti opinia fara sa jignesti?
Eu nu cred ca 50% din populatia Romaniei e asa proasta ca tine.. Daca tu esti prost si nu intelegi ce e ala sport, competitie, rivalitate nu inseamna ca 50% din populatie e ca tine si ca isi doreste disparitia unui club imens al Romaniei..
Asta e cerseala...si, probabil, una dintre ultimele zvacniri înainte de aia finala, falimentul mult așteptat de către circa 50% dintre suporterii din România! Augh, augh, augh!
the_end_is_back !!
Aha si problemele finaciare ii indreptatesc pe dinamovisti sa fie caraghiosi si sa se comporte de toata jena? Adica apeleaza la metotode gandite pentru ajutorarea celor cu dizabilitati?
Rapidistii si stelistii n-au echipe cu probleme financiare
Caraghiosi. Ma intreb daca de Craciun se duc, asa cum fac rapidistii, stelistii , la o casa de copii si sunt rugati sa redirectioneze acel procent din impozit catre copiii cu nevoi, ce vor spune? Si daca faceau asta, nu trebuiau sa arate. Adica, folosesc un mijloc pus la dispozitie de catre finante pt a ajuta ceva pe care eu il aleg si ce sa vezi, ma aleg sa ma ajut tocmai pe mine.
ce penibili sunt *** astia. sumele de acolo nu ajuns nici sa ii platesti salariu lui pop pe o luna. dar suficient sa isi cumpere o canapea elias intr-o camera din noul bloc ridicat de el.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.