Alte știri din fotbal
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Paraschiv marchează și el, după o fază superbă
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
1
Știri din fotbal internațional
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Daca si Rednic a dat in judecata clubul dinamo, va dati seama la ce nivel de neseriozitate s-a ajuns acolo.
Uite ca mai sunt naivi care sa creada ca mimao mai are suporteri ca sa scoata banutu' din buzunar pentru ca Elias sa-si construiasca blocuri. :))) Prostia in sare pura, asta te caracterizeaza.
Respect, Ante Puljic!
Stai tu linistit ca nu falimenteaza niciodata Dinamo atata timp cat exista DDB si milioane de suporteri care sustin echipa! Tu vezi de clona ta...stema aia din familia Simpson de o ai la profil nu a fost si nu o sa fie niciodata stema adevaratei Steaua Bucuresti!:)))))) Te anunt iar ca FCSB a pierdut DEFINITIV in instanta stema,numele si palmaresul!
Hai ma, declarati falimentul. Ce mai asteptati?! Dupa defuncta rapid, va mai fi una - dinamo. Vesnica pomenire!
datii banii omului, ca nu e prost sa renunte la ei|!!
dinamoul este o știre falsă încă din 1948. Shut up!
De câte ori până acum,gsp a prezentat în articole,cum că X sau Y din jucători au făcut,au dres,gata e iremediabil falimentul etc etc. Lucrurile au fost cumva,puse pe făgaș normal,rezolvate într un fel sau altul cu toate previziunile apocaliptice de la gsp! Dacă despre voi s ar scrie verzi și uscate? Moderați,nu vă convine! Ce ar fi ca cineva să vă dea pe voi în judecată ptr dezinformare,știri false?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.