Alte știri din fotbal
Nuno Campos a ținut să lămurească tot în conferință: „Vreau să vorbesc despre acest jucător”
0
Rapidistul Filip Stojilkovic: „E frustrant! Nu ne simțim bine”
0
Legenda lui Dinamo a „uitat” de Zeljko Kopic: „Mi-a plăcut până când am aflat mai multe lucruri”
0
Alex Dobre a comentat gestul lui Daniel Pancu care i-a adus cartonașul roșu: „Ne inspiră”
0
Știri din fotbal internațional
John Stones dezvăluie obiectivul lui Cristi Chivu: „Toți ne dorim asta”
0
Rațiu și Rayo, învinși din 2 penalty-uri » Oaspeții contestă arbitrajul
0
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Si ce va faceți cu cele 6 meleoane pe care le datorați statului?
DDB a facut greseala sa plateasca jucatori fara acte si acestia i-au dat in judecata. Trebuie eliminate imediat datoriile inregistrate ilegal si Dinamo sa fie un club curat
Hai fi srios... Vreo zece mii. Atat. Jucatorii, antrenorii trebuiau sa duca bani de acasa pt "onoarea" de fi la Dinamo.
Can va ziceam ca Badea este nr 1 !!! NICIODATA NU A PLECAT DE LA DINAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!! TOTI AU FOST SAGETI !!! NEGOITA , SPANIOLII ACUM SERDAN SI COAFORUL !!! AFARA CU BADEA DIN STEFAN CEL MARE !!!!!!!!!!!
Datoria asta e precum numara Pristanda steagurile. Din aia 8 milioane, vreo 2 sunt catre suporterii care au ajutat si nu vor banii inapoi, si alte vreo 3-4 sunt datorii facute intentionat de administratia Cortazero care sa nu uitam ca a preluat clubul cu un bilant contabil relativ curat. Daca scadem si datoriile catre firmele lui Negoita care erau de fapt reinvestitii facute prin intermediul clubului, atunci penalitatile acumulate atunci 1.5 mn e aproape de suma reala datorata. Daca luam in calcul si penalitatile atunci suma reala datorata e undeva pe la 1 mn euro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.