Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Autorul acestui articol nu rateaza nicio ocazie sa se faca de ras, abuzand atat logica cat si limba romana. Chiar citeam zilele trecute un articol al dansului in Libertatea, si comentariile erau cam la fel ca aici. Deci da, Dinamo cu 2 victorii e calificata in orice combinatie a rezultatelor din celelalte meciuri. Cat despre limba romana, un exemplu din articol e: "În week-end are meci direct la Buzău" (e vorba de Unirea Slobozia). Cum arata un meci indirect, dle ziarist? Unii joaca pe un teren, ceilalti pe altul, si apoi numara care a dat mai multe goluri?
Bravo nea Edy !! Nici macar nu ai avut bunul simț sa corectezi acest articol !! Lasa-l asa sa vada lumea cat te pricepi la matematica si la logica !! Felicitari !! Dinamo cu 2 victorii se califica in play-off !! Nu va luati dupa cel care a scris acest articol !! El nici macar meciurile care au mai ramas de disputat, nu le-a scris corect !! Unirea Slobozia joca si acasa si in deplasare cu Buzau !! ...Articol TOCHITURA !!
Astia de la gsp sunt facuti gramada! Petricaaaaa nu da pe gspeeeeeee!
Indiferent de orice rezultate in toata Liga 2 cu doua victorii Dinamo se va clasa cel putin pe locul 6
Sau la Russia News...
Spectacol! Dialogul Mona Lisei cu sine însuși :)) Cred că-i atât de zăludă, de-și scrie de pe 2 telefoane :)) Ce-o mai face Pyunik? :)))))))))))
La TAS(S) aveți șansa porcului de Ignat, Mona Lisa. După ce s-a modificat Legea Sportului, tragi nădejde de un OUG, ca chelu de păr :)))
La TASS
Se impiedica din contracandidate si Dinamo merge mai departe
***?? Gasca *** Proaste ale lui Jiji-puscarie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.