Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Pfff, nu credeam sa existe atat interes pt Dinamo si in liga secunda, dar postarile pe site uri demonstreaza indubitabil mentinere interesului crescut atat din partea suporterilor, cat si a oponentilor, care ii urmaresc meciurile lui Dinamo sau stirile despre acest club si posteaza comentarii in functie de preferinte.
Te pomenesti ca promoveaza Dinamo, ar fi culmea ...
bai baiete voi sunteti in faliment nedeclarat,ce playoff visezi? pana in aprilie trebuie sa platiti 3 milioane de euro si banii aia sunt pentru datorii nu ca investitie. ai tu 3 milioane de euro? ca se pare ca nimeni nu are sa ii dea la vitan barzesti. daca ii avea ii dadea cand datoria era de un milion,nu astepta sa ajunga la 3.
hai ca asta este gluma anului bai tibi iq 33. pai chiar aia este smecheria ca voi ati refuzat cs-ul si echipa lui badea,plus ca ati avut ghinionul ca toate 3 sa existe in acelasi timp. era cum spui tu daca se desfiinta vitan barzesti in martie si in iunie aparea cs-ul sau echipa lui badea. dar echipele alea deja au ani buni si voi suporterii le-ati renegat. repet,daca se desfiinteaza echipa din liga a 2-a voi nu o sa mai existati niciodata din simplu motiv ca nimeni niciodata nu o sa plateasca milioanele datorii facute de bucurica and cortacero.
Ai 100 de conturi , si dormi pe gsp, cautand articole despre FCSB - Steaua, si mai vorbesti de viata trista ? dili.dili.dili
Cum ce? Exista motive de speranta ca se evita falimentul.
Suna tragic. Ca vorbele muribundului care spune ce va face dupa ce coboara din pat.
Cum, iar s-a logat ca Tândală? A, stai că Păcală a obosit tot cărând poarta în spinare!
Ce viata trista ai bah tandala !! Cum bah prostule sa se desfiinteze dinamo ?? Mai avem 2 echipe ....Dinamo este un club de traditie ...FCSB nici macar nu este club ...
Buna repriza 2, dar Brasovul n-a pus probleme reale in atac. Burca trebuie sa gaseasca solutii sa evite jocul anost din repriza 1. Hai cu investitorul si cu 9 puncte in meciurile ramase. M-am uitat la meci pe youtube si nu mi-a placut in interviul cu Iacob din pauza remarca "sa nu mai punem intrebari" (ceva de genul asta). Unitate nu inseamna pumn in gura celor care pun intrebari. Asa era unitatea de nezdruncinat in jurul partidului pe vremuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.