Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Daniel Pancu, săgeți și indicii despre următoarea lui destinație: „Nu doar Rapid mă vrea. Sunt și echipe din străinătate, campionate bune”
3
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
ciuciulete tu esti ?
bah baiete,voi sunteti ca si desfiintati. nu o sa mai existati vreodata,decat daca vrei sa tii cu clona cs-ului din liga a 3-a care apromovat. in rest,sunteti in faliment nedeclarat.
fals,interdictia asta inseamna ca nici jucatori liberi nu pot aduce. culmea ca scrie si in articol asta.omul a venit,se antreneaza,dar oficial nu poate juca pentru voi. ma indioesc ca scapati de faliment in urmatoarea luna. desfiintare placuta.
Fc Talpan - Fc Coafor , asta derby
@brentford: Eu m-am exprimat oarecum ambiguu si insuficient de clar si de precis; insa tu, fiind baiat mare si inteligent, cunoscator al situatiei de care vorbim, ar fi trebuit sa pricepi ca "Dinamo are interzis de la UEFA de a LEGITIMA jucatori". Restul, e doar dupa mintea si intelegerea ta nativa...:)))
cum bah sa ti faci basma din fata de masa ?? zici ca esti leana lui *** :))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua-Dinamo primul meci oficial? Ireal de prosti gigistii.
Ai spus-o si tu: "are interdictie la transferuri". Gavrila a venit liber de contract,deci nu este vorba de niciun transfer.
Ce derby sa fie la primul joc oficial? :)))))
Ei, da, dacă a venit de la renumita și super galonata echipă malteză Sirens, cu siguranță va rupe norii la Dinamo !...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.