Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa 26 din Superligă » Echipele de start: ce se întâmplă cu Politic
0
Dublul campion cu FCSB n-are mari speranțe: „Play-off? Nu cred”
0
Ianis Zicu, înaintea duelului cu fostul său coleg de Dinamo: „Știm cu toții stilul lui Claudiu Niculescu”
0
Scos de pe lista de campionat, Mihai Roman a semnat
0
Știri din fotbal internațional
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
0
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
evident suporteri au cei care raportează că vin 3% spectatori din capacitatea unui stadion cam jumate din AN, din care niciodată nu se poate spune câți sunt plătitori. Te bate logica de te ***, tu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intră că știu că-i rost de caterincă, că (sic!) sunt toți tălpăneii nătângi la datorie :))
REAL Farmers League
Intrebare pt cazarmisti:cu ce te ajuta sigla cand nu vine nimeni la stadion si joci o eternitate in liga 2?
Zi Cataline, asa e? Din 2003 nu mai tii cu “echipa ciobanului”? Ca tu stii Cataline ca sunt dovezi ca erai f apropiat de “echipa ciobanului” si muuult dupa 2003.
Daca a deschis Pacionel scorul sunt total liniștit. Urmează gol direct din corner - Buggs Bunny.
Ai aparut bai aspirina?
Nu l-a prostit niciun cioban. Din 2003 nu mai ține cu Steaua lui Gigi. Iată un fragment dintr-o postare recentă: Citez: "Suporter FC fcsb nu mai eram demult, din 2003 când am renunțat sa mai merg la meciuri ruptura era deja ireversibilă." Mai degrabă m-a prostit pe mine ciobanul... că am ținut cu echipa lui până în 2006 și pe deasupra l-am mai și votat în 2004. Nici acum n-am scăpat de tot de FCSB-istul din mine, dar talpanistul care am devenit se ocupă zilnic de el, ținându-l departe de tastatură.
Aici joaca clona care n-are drept de promovare?
Un CSA-ist vorbind pe tema suporterilor, biletelor la meci :)))))) si sa nu mai spui ca CSA-ul nu este raiul proștilor, se întrec între ei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.