Știri din fotbal internațional
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » Messi a deschis scorul
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Egipt e în optimile Mondialului! Profită de o schimbare dezastruoasă înaintea loviturilor de departajare
5
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
sunt curios sa vad baieti lui hagi cum or sa se miste in liga 1
Esti din Tulcea? :)
dar si statul doarme, ca pe ei ii prejudiciaza ;)
hagi in urmatorul an va termina pe 8-12 iar in 2 ani se va bate la titlul sau macar la cupele europene, cum il stim pe hagi nu prea se pricepe lavorbe darla fapte da, e un tip f ambitios, vrea sa demonstreze ca pate fi si antrenor, desi uni se indoiesc ..pe buna dreptate, e drept, eu unu cred ca va reusi si cred ca el va antrena pe viitorul in liga,multa bafta gica hagi!
bafta VIITORUL ! SA AVETI PARTE DE ARBITRAJELE PE CARE LE-AU AVUT ECHIPELE CARE AU JUCAT IMPOTRIVA voastra !
Pai ma inteles ca nu are...deci e un club nou infiintat in 2010, deci nu ar avea drept de promovare, dar pseudoziaristii astia carora le curge scuipat din gura nu au nici o treaba sa semnaleze treaba asta. Traiasca Cooperativa. Deja sunt satul de baietasul asta Prunea
Chiar acuma la DigiSport a zis Prunea ca CSMS nu are nici-o treaba cu Poli.
De ce ? Pentru ca Iasiul este intradevar echipa Moldovei, si este si al doilea oras al tari !, nu Vaslui, Galati sau Ceahlaul !
Exact
Intereasant..s-ar putea sa fie cum zici tu caci nu-i vad prea preocupati pe baietasii din presa pasionati de subiect. Sa fie oare vreo legatura cu faptul ca la Iasi isi face veacul domnul Prunea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.