Știri din fotbal internațional
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » ȘOC la Miami
0
Lionel Messi, definitiv în ISTORIE după ce a marcat în Argentina - Capul Verde
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Eu cu astia dialoghez chiar daca am mai avut si momente mai putin placute cauzate de cizmele mele pline de zapada ..dar cu tine nu am dialogat pentru ca nu spui nimic . Ai niste propozitii scurte formate dintr-un subiect si predicat ceva de genul ” ANA ARE MERE ” ! Pe bune esti cam prostuț cum se mai vorbea popular pe la noi . Deci retine noi nu prea dialogam . Capisci ? Nici acum nu am dialogat cu tine . Pe bune ți-i s-a părut . Eu dialoghez cu altii .
Chiar sunt curios daca Hagi va sta capra in fata Valizei becaliote!!!
Ce-ti mai face puradelu'? Tot cu prost.tata are probleme?!
Apropo mai e unul destept ...jiji sheepyard si mai sunt dar nu imi aduc aminte pe moment . Dar nu tu si nici terminatorul . Voi ati trecut liceul cu note mici apoi nu ati mai putut continua si ati devenit oameni ai muncii .
Inducerea adversarului in eroare , asta inseamnä ! :)
Asa o fi cum zici tu cä doar NU MINTI , dar dupä ce ai borat tot veninul pe GSP de te cunosc toti userii acum ti-ai fäcut si tu ceva prieteni , in sfarsit iti dai seama cä ai mai imbätrinit cu 1 an ! :))
Pină si poza din avatar ai copiat-o de la terminatorul. Ți-am spus eu toate se trag din scoala generală . Nu mare mi-ar fi surpriza dacă aș afla ca ai fost exmatriculat cind ai fost prins cu fițuica in prohab .
Bă ? Tu esti un demagog . Eu dialoghez la un anumit nivel cu cei cu care consider eu si iti pot da citeva exemple fie ca e vorba de bucuresteni sau nu ...v for vendetta, gerula , cordos, botizan, todd , bandoleros , bianco, ionut . Chiar nu ti-o spun cu rautate si ti-am mai spus asta daca iti amintesti . Cu tine nu pot discuta pentru ca ma tragi in jos . Ai intrat ani de zile cu zeci de nickuri desi nu recunosti si asta arata ca ascunzi ceva . Iti spun eu ce mai exact . Erai obisnuit din scoala ca la extemporal sa tragi cu ochiul la colegul din fața ta pentru ca ala din lateral avea altă temă .
Mä bucur pentru Iasi , päcat de Timisoara !
Ma bucur foarte mult ca Academia lui Hagi a promovat in Liiga 1,si se vede ca Hagi vrea sa faca treaba buna,eu sper ca proiectul lui sa continue si o sa vedeti in 5 ani ce jucatori buni o sa apara.Singurul lucru care ii recomand lui Hagi sa nu se bage cu Mitica si Sandu care au distrus fotbalul Romanesc.Succes Hagi.Unicul Rege si NO 10.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.