Alte știri din fotbal
Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Va fi prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant în 30 de minute
17
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
3
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid plănuiește o dublă lovitură de senzație la final de mercato! Un nume mare e deja rezolvat
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin, TITULAR!
0
Andrei Rațiu, implicat într-un Real Madrid - Rayo nebun! Două „roșii” și penalty decisiv în minutul 90+10
3
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Nici Mititelu și nici Rotaru nu sunt demni de o echipă precum Universitatea, aceeași posesivitate și faptul că ei cred că se pricep la tot, dictează echipele, țin jucătorii în puf, subminează autoritatea managerilor și a antrenorilor. Oameni de proastă factură, de o calitate îndoielnică. Totuși, mă gândesc că sunt oglinda regiunii respective, care a decăzut atât de mult sub spectrul caracatiței roșii și greu poți găsi ceva bun în zona respectivă.
Pariați pe victoria Unica Craiova , la Ceahlăul este președinte nemernicul mititelian Marcel Pușcaș , fost președinte la Unica Craiova. Îi va da punctele lui mititelu , un alt neobrăzat
Mititelieni ... și puțini și proști :)))) 200 ( două sute ) la stadion la meciul cu Ceahlăul . Umedul cuba , de două zile este în delir mistic pe forumul GSP , o fi la stadion ?
Încă o amintire trista, jalnica, sinistra, ca România a rămas unica reduta a sportului militarizat stalinist, cu armata in sportul profesionist, cu cazarma sportiva expirata TSKA(csa), cu echipe militare la profesionism, cu stadioane și meciuri in cazarma, cu galerie de unitate militară!!! Pana când?
Mai mulți spectatori decât eșarfe! :-)))
Evident nu îți pasă mai mult decât de fetele tale: Iza, Ana și Mona, dar suficient încât să intri și să comentezi aici! :-)))
După victoriile cu Dinamo și înainte de EL, exact de clona ta ne pasă :))
Mai multe goluri decat spectatori
Câți PLĂTITORI au fost?
Ce presiune pun, ca nu pricep? Cui ii pasa pe ce loc se claseaza csa? Pe cine afecteaza locul csa-ului in clasament?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.