Alte știri din fotbal
Gâlcă anunță transferuri la Rapid: „Nu îmi doresc întăriri. O să vină”
0
Daniel Paraschiv a primit 21 de întrebări la conferință: „Nu are rost să ne ascundem!”
0
Dinamo și-a cedat jucătorul în Liga 2: „Mult succes în alb-albastru”
0
Cristiano Bergodi, despre transferuri și absenți înainte de meciul cu Dinamo: „Nu vreau să dau cu trafaletul”
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu îl vrea pe Daniel Bîrligea la Genoa! » Ce echipă din Serie A îi face concurență și cine a găsit altă variantă
0
S-a stabilit play-off-ul din Conference League » Când vor avea loc meciurile
0
Surpriză imensă în Top 100 cei mai bine plătiți sportivi din 2025
0
Michel Platini acuză: „Un grup de oameni a decis să mă «ucidă»! Infantino s-a îndrăgostit de oamenii bogați și puternici!”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
crede-ma,ca daca nu promovati acum va desfiintati 100%. si nua veti cum sa promovati anul asta.
Seamana cu Cristescu de la Rapid cel cu popasul cu mici.
Poate, poate apar investitorii... pana la anul. Daca nu obtine licenta = faliment. Daca nu lise aproba naoul plan prin care tepuiesc juatorii la care au datorii= faliment. Daca nu promoveaza, chiar daca se aproba planul = faliment. Pt. ca un an in B inseamna venituri mici care nu asigura plata cheltuielilor curente, nu asigura plata datoriilor care sa deblocheze transferurile, adica nu asigura o eventuala promovare peste doi ani. Sucu a venit la Rapid cand erau in A, atentie!
Putem sa promovam si peste 5 ani, important e sa fie taiate datoriile!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai ințeles ...„selectiv”!Deh!Ești cu echipa cuviosului mafiot!In toate meciurile„din ultimii ani din liga 1”-chiar și in meciurile cu fcsb-Dinamo nu reușea sa lege doua pase-pentru ca nu avea jucatori care sa știe cu mingea și avea parte și de niște portari... parca trimiși de dușmani!
Eu am zis destul de clar-ca in prima repriza nu reușeau sa iasa din propriul teren!Nu reușeau sa lege doua pase!Cei de la Steaua mereu erau primii la minge și faceau și presing!Iar in a doua cei de la Steaua s-au retras deliberat!O zice un„câine”batrân!
da,este totul foarte susect. ei conform planului de reorganizare trebuiau sa dea deja cel putin 50% din bani inapoi,nu au dat nimic. judecatorul vad ca nu spune nimic. foarte ciudat. si intrarea lor in playoff pentru prostirea oamenilor a fost foarte suspecta si total nemeritata. a batut astazi otelu si vitan barzesti oficial nu mai are cum sa ajunga pe primele 3 locuri,deci zero sanse la promovare,pe cine mai pot pacali?
Sunt tinuti in brate de cineva bine infipt . Vor fi ajutati si cu licenta. Adica ce, daca platesc in 5-7-10 rate in loc de toti banii odata ar fi vreo problema? Nu. Cineva acolo sus vegheaza pt Dinamo:)
Ioana, vezi ca au zis ca pot promova și la baraj..:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.