Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca tot vrei sa canti de foame ia-ti si o vioara inainte. Dupa atatea inginerii penibile cu echipa plimbata de Copos prin 10 societati diferite, un baraj inventat de Liga ca sa ramana in A si clone politice vopsite pe banii primariei ca sa impinga mortul cu batul si sa creada prostii ca mai misca, sa mai comentezi de ce au facut altii e ipocrizie de *** care dupa ce si-a facut kilometrajul vrea sa se marite si n-o cauta nimeni. Tot nemaritata ramai oricat plangi si te agiti, cum si FC R tot o clona politica ramane
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumudica va fi prezent duminica in Regie si va canta alaturi de noi. Asa ca oi si catei...cantati la alta masa.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar fi interesant dacă alcoolicul ăsta de Pancu ne spune la care rapid se referă.Ala care justiția romana i-a interzis sa folosească numele de rapid pentru că nu au nici o legătură cu vechiul rapid falimentar.Numele real al echipei e PSD Sector 1.Sau o crede că daca el și alții care au activat la rapid sunt acolo automat și echipa e rapid.
Poate discuta cu gigi si il angajeaza la FCSB in locul paznicilor concediati. Sa inteleg ca baiatul ala nu putea juca decat la rapid ??? Sumi se face de ras cu prostii de genul asta.
Sumi joaca precum la cazinou , isi pregateste ruleta pentru un eventual numar la FCSB . Nu mai doreste pereti mazgaliti cu numele sau si paznici concediati de Gigi . Dar pariaza gresit . Iar baiatul daca avea valoare juca la orice echipa nu neaparat Rapid !!!
Sa-ti iei emetrolul la timp impotriva greturilor . Sa nu faci mizerie prin casa .
Ce faceau multe alte echipe din tara asta fara banii primariei , fara artificii financiare pentru a scapa de datoriile de care Rapid nu a fost iertata , fara protectie politica in momentul in care se facea din ou , *** sau oaie in functie de regiune !!! . Rapidul a platit cu un alt inceput din ultima liga posibila , altii au fentat ... dar nu este asta o noutate !!! Dispar societatile comerciale, patronii sau dictatorii dar spiritul unei echipe nu moare si are continuitate. Si sunt multe cazuri nu numai al Rapidului !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumi este și va rămâne un mare rapidist, dar nu poate avea nicio afinitate pentru proiectul grețos FC R
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.