Alte știri din fotbal
Execuția serii pe „Ion Oblemenco” » Gol superb din afara careului după o gafă de neînțeles în apărare
0
Adrian Porumboiu a lămurit fazele de arbitraj din Universitatea Craiova - U Cluj
0
Assad Al Hamlawi, omul care aduce titlul! Gol cu călcâiul în meciul decisiv cu U Cluj
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » 5-0, ce seară în Bănie!
93
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
0
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Amice iti urez bafta, dar nu va dau sanse prea mari. Mai vorbim peste cateva etape.
Nu exista contract de exclusivitate la nici un club de pe fata pamantului cu un impresar de jucatori.Intradevar a fost o mare teapa sa se increada in aceasta zreanta de om..dar lucrurile incep sa se miste (PLESAN, IZVORANU,FERFELEA SI SURELEA NU SUNT AI LUI).Se vede clar ca in cel mai scurt timp vor disparea din peisaj el si lincar ( mai e 1 meci in care probabil si sper sa ia bataie desi nu imi doresc...dar daca asta e pretul pentru a pleca atunci e ok)
Am intels ca i-ati bagat aluia doua milioane in buzunar si v-a adus 20 de gloabe. Poate n-ai retinut: aveti contract de exclusivitate cu el pentru ca asa a vrut seful vostru mai mic Kassai, valetul zeului vostru Sandu. Asta e structura clubului vostru, intarita putin cu esenta de PSD.
foarte bine. le mai trebuie vreo 10 si au echipa de Liga 1.
Stiu ca iti este greu sa intelegi structura unui club de fotbal..tu fiind obisnuit evident numai cu STAPANI
:))) Codoban e stapanul vostru.
Ba chiar el a ramas :))) Nu-i lasa Codoban sa-l dea afara. Astia au scapat de Mititelu si s-au procopsit cu Codoban acum :)))
nu mai e Lincar antrenor la Craiova asta :)
Sunt tare curios dupa cate etape are de gand Linkar sa ii bage in primul 11 tinand cont ca pe plesan si izvoranu ia tinut 2 saptamani cu alergari usoare si exercitii de mobilitate .Acolo e mare problema ANTRENORUL
Cand a inceput campionatul aveai acelasi text. Vad ca a trecut luna aia si ai mai plusat cu inca una :)). Sa vedem la anul de unde scoateti bani dupa ce ati "spart" 2 milioane numai pe gloabe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.