Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
4
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Inca o victima colaterala a situatiei financiare din Romania. Multumim cuvintelor frumoase spuse de noi, dar inca Corvinul n`a disparut asteptam vara in care speram sa vedem echipa care reprezinta Hunedoara sa revina pe gazon echipa care facea spectacol in anii '80 si dadea jumate de echipa titulari la nationala. S`a dus Forex, s`a dus Modelu...cred ca urmeaza si RApid dupa cate se intampla. Sa speram ca nu vor mai fi victime. Numa bine tuturor.
parca era mare smecher Milut ala...il vazusem odata la tv...ziceai ca mai are un pic si o sa ajunga in shampion lig..:))naspa ce sa zic..
Bai SaSaitule...pai dupa mintea aia a ta de curca beata ar trebui ca si Catania,Hoffenheim,Villareal sa se retraga din prima liga pt ca nu sunt echipe de traditie.Dar asa e cand ai un singur neuron,vb gura fara tine.Dobitoc mai esti.
nu e de ras!!!!! s-ar putea sa avem si-n Liga I echipe care sa dea faliment, si aici nu ma refer la Rapid!!!!! dar javra de Mircea Sandu zicea ca stau la coada investitorii sa bage bani in fotbal!!!!! daca o sa se prelungeasca criza o sa ajunga sa joace el cu Mitica si cu totzi papitzoii care i-a angajat el pe mosia lui tasau (FRF)!!!!
pt ala cu corvinul si targu mures....si mai ales u cluj...pai nene, stadioanele din cele 2 orrase stau sa cada, in plus nu uita...anul trecut u cluj a fost in liga1 ca si cfr...cu traditie cu tot u a avut o medie de spectatori de 3-4 ori mai mica...pai, dupa mintea ta, trebuie ca hoffenheim sa retogradeze imediat si sa intre kaiserslautern, fortuna dusseldorf, 1860lowen...ce sa mai zic de parma, verona, not. forest, sheffield wed,leeds...si pot sa-ti dau sute de exemple
@cip: asa e... si din pacate, avem si dreptate... si ce important se dadea personajul... penibil
foarte bine era o echipa artificiala fara traditie,suporteri ex trebuie urmat de urziceni,vaslui,cfr,otopeni pacat de echipele de traditie gen corvinul,tg mures u cluj,bai mare
Pai daca au facut doua serii unde ajung toti descultii, unde au mai vazut ei in europa doua serii in seria 2.
@martoru: les grands esprits se rencontrent :) am postat comentarii aproape identice in acelasi timp :)
asta se intampla cand federatia nu sustine echipele mici... sincer imi pare rau, mai ales de Corvinul Hunedoara, o echipa emblematica a acestei tari marcate de atata ghinion. sandu si dragomir ar trebui sa se retraga, sasi dea foc la case si sa se arunce in fantana...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.