Comentarii (52)
1198766430181192
Abigail Laslas  •  14 Octombrie 2017, 12:16
Postat de poison pe 14 Octombrie 2017, 11:20

Ambele echipe vor promova in eșalonul 3, una prin castigarea Ligii 4, iar cealalta de pe locul 2, prin desfiintarea unei echipe de Liga 3. Bravo! Brat la brat in Liga 1! Hai Steaua! Hai Rapid!

Poate muta toata liga clonelor in liga 3

crangasi_visiniu
crangasi_visiniu  •  14 Octombrie 2017, 11:54

Ne doare in *** cine ne sustine din partea fecesebeului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stoichkov8
stoichkov8  •  14 Octombrie 2017, 11:40

domnul Andrei... ce dusmanie? asa te.a invatat *** ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

poison
poison  •  14 Octombrie 2017, 11:31
Postat de observator_federal pe 14 Octombrie 2017, 09:47

GSP, este un articol despre Steaua, trebuia să puneți tag "steaua" nu "csa steaua". Și o faceți în mod intenționat din moment ce la articolele despre FCSB treceți întotdeauna tagul "steaua"!? Asta înseamnă că la căutările în site-ul gsp.ro dar și la cele în google care dau link-uri din gsp, ori de câte ori se caută informații despre Steaua se vor afla obligatoriu articole despre Gigi Becali. Bravo, așa scrieți voi "istoria fotbalului românesc"... O sursă corectă de informare care va să zică... Unde ești CNA?!

*** ***! Ar trebui o institutie mai serioasa si cu mai multa putere care sa ii puna cu botul pe labe sau chiar sa inchida temporar siteul. Ce fac acesti "jurnalisti" contravine deontologiei presei - nu prezinta faptele in mod real, ci asa cum le convine lor (in acest caz interesul financiar primează - altfel e accesat siteul si se vinde ziarul daca FC FCSB este asociata cu Steaua București).

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1274464749300910
Robert Sergiu  •  14 Octombrie 2017, 11:07

Adevarata echipa e pe 2 in liga 1 si 1 in grupa europa league

1274464749300910
Robert Sergiu  •  14 Octombrie 2017, 11:02
Postat de martinpen pe 14 Octombrie 2017, 10:39

Asa, si ? Un om batran fie el rapidist, isi spune parerea... dar cine decide ca parerea lui e conform cu adevarul ? Cei intersati vor vedea cu vor ei, tu ca zice bine, ceilalti ca nu zice bine... Nu e mai corect sa ne raportam cu totii la un singur izvor de adevar ? Justitia.

DUpa comm tau nu ti dau mai mult de 15 ani

1274464749300910
Robert Sergiu  •  14 Octombrie 2017, 10:59

Inca se mai gasesc oameni care gandesc ca o echipa cu numele STEAUA a armatei infiintat in 2017 are trofee castigate in trcut :))))))))))) Doamne in ce lume traim?

saviola2_8
saviola2_8  •  14 Octombrie 2017, 10:32
Postat de legendavisinie pe 14 Octombrie 2017, 09:03

Tragic, dar asta e realitatea. Un derby important al fotbalului românesc, Rapid - Steaua se va disputa în liga a 4-a.

poate academia asta o avea oarecare legatura cu adevaratul rapid, insa csa steaua este o echipa noua, fara istorie fara palmares! nu e niciun derby, doar asa daca sunteti nostalgici sa invingeti o echioa care apartine armatei, atat! steaua adevarata nu mai este din 1998 la armata! asa cum rapid nu mai tot de pe atunci la cfr!

mal.
mal.  •  14 Octombrie 2017, 10:28

Die Crăițoiu, aveți copii mici și v-au furat parola de la laptop?

saviola2_8
saviola2_8  •  14 Octombrie 2017, 10:29
Postat de martinpen pe 14 Octombrie 2017, 10:21

Si de ce ar fi ? Doar ca spune Becali si cei platiti de el ? FCSB isi spune continuatoarea Stelei din 1986, dar numai ca Steaua din 1986 nu ii recunoaste ca si continuatori si i-a dat in judecata si pe buna dreptate au castigat. Nu poti sa fii continuator a cuiva care nu vrea acest lucru... Bravo celor care sustin echipa din Liga a 4-a, au demonstrat ca nu banii sunt importanti. Cei de la FRF si LPF au crezut ca pot profita de nume si au acceptat echipa lui Becali in Liga 1, desi Regulamentul spunea ca trebuie sa porneasca din ultima liga, deci si ei sunt vinovati de complicitate. Uefa a fost mintita de partile implicate si au facut ca rezultatele obtinute de Steaua sa fie trecute in dreptul FCSB. Cand Steaua Armatei a fost pacalita de presa aservita lui Gigi sa se desfiinteze, pe motiv ca Uefa a cerut acest lucru, presa a scris ca ar fi adevarat, dar daca intrebi pe oricine din presa sportiva, nu stie unde este scris la uefa ca nu aveau voie sa activeze.

uita-te pe digi acum, cum un rapidist pur sange, batran si fara interes, spune ca fcsb e steaua! in afara de cateva sute de fani hai sa zic cu indulgenta o mie doua, din peluza sud, plus alte cateva mii de anti stelisti, cone considera echipa noua, fara istorie si palmares a csa-ului adevarata steaua? nu vedeti si voi ca peste 90% din fanii stelei merg la meciurile fcsb-ului!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează