Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Impertinentui si scandalagii ati fost si asa ati ramas ! Ce vina are Gica Popescu ca stadionul vostru se face mai lent si mai mic, ce putere avea el , cu functie onorifica ?. Si in fond de ce sa va faca stadion,...pentru liga a doua ? Bateti mai intai Ripensia si codasa clasamentului, pina atunci...."ciocu'... mic". Sinteti doar niste profitori dupa psd, si primariile lor. de ce nu gasiti un rapidist bogat sa va tina ? Cind l-ati avut pe Copos i-ati dorit sa crape in puscarie ! Ce suflet mic...aveti !
Alo, baiatu, termina cu politica, pe aici ne ocupam de sport. Daca ai avea minte cat un graunte ai citi putin istoria si ai vedea ca liberalii sunt tradatorii neamului romanesc (pe Carol 1 l-au tradat, pe Carol2 deasemenea, pe Mihai asiderea, pe taranisti in 48 la fel iar acum pe PSD) asa ca fugi de aici cu politica ta de tot rasul. Hai Rapidul!
Alo, GSP, cenzurati cu *** niste bieti termeni anatomici, dar lasati sa treaca minciunile? ”Rapid e infiintat de comunisti” vi se pare ca poate aparea? Sau vi se pare ca e totuna cu ”Steaua/Dinamo e infiintat de comunisti”, asa ca merge acolo, la gramada? Poate ca pentru voi, gazetarii, minciuna e mai buna decat injuratura. Pentru noi - NU.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce spui, tov. gradul? Descoase-ți epoleții de pe creier înainte de a murdări tastatura cu excreții ceaușiste.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo, e o inițiativă excelentă. Odată scăpați de ciuma PSD, putem realiza ceva. Hoții și corupții lui Dragnea se dădeau rapidiști fără să facă nimic pentru Rapid. Să construiești în București, în 2019, un stadion mai mic ca în 1939 e o rușine. Numai un guvern PSD putea lua asemenea decizie. Tot ce a făcut PSD a făcut doar pe jumătate, fiindcă cealaltă jumătate s-a furat conform statutului partidului.
Lasă că va face sica mandolina stadion de 100 de mii de locuri sa moară de ciuda Barcelona sau noul Wembley.
Nea Potop, ai lipsit de la istorie bre, mai treci pe la școală și apoi mai vorbim. Hai Rapid!
In numele meu personal fac un apel catre voi, comunitatea rapidistilor de pretutindeni, sa fiti realisti si inteligenti. Lasati lucrarile la stadion sa mearga mai departe. Nu va amagiti cu promisiunile liberale. Va veti musca degetele!!! Pana una alta, strangeti banutii pentru gaz metan si energie electrica. Veti avea mare nevoie sa va achitati facturile!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.