Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Niște burți mari din MAPN nu si-au mai primit cașcavalul. Și l-au pus pe un subaltern sa facă ceva. Ala a luat lucrurile în serios și ajutat de o justiție strâmbă a făcut o echipa noua cu care generalii de mai sus acum nu știu ce sa facă. Asa ca mănâncă si ei o pâine Radule. Aia fac. O sa o desființeze la un moment dat ca nu au încotro.
Iar vorbeste prostii raducioiu
Ce inseamna sa ramai fara bani , iti aduci imediat aminte de limba romana uitata dupa 6 luni in Italia !!!!! ” COME SI DICE ?”a ajuns de memorial si de rasul curcilor !!!!!
dinamo ce cauta in liga 1?s-a marit numarul de echipe odata si acum a fost mazilita gaz metan.craiolguta cum a ajuns direct in liga 2?si mai sunt destule anomalii
Ca fcsb nu e Steaua.
Dacă pana si Raducioiu si-a dat seama :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.