Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
:))) "Ultima noapte de dragoste, prima noapte de razboi", cu cel din poza !?! ;))) Doamne Apara si Pazeste !! :((( Frustracila mai poti ?! Unii cu preliminariile UCL, altii cu CL (Cupa Lipiei), iar voi (din nou) cu divizia B !! :)))
Florado Pastrami !! :)))
:))) "FCSB se va dezafilia, UTA va retrograda", iar matale mereu pururea frustrat vei ramanea !! ;)))
stai sa vina decizia de luna viitoare a EUIPO unde putem sa si spunem cum este normal echipei din liga 1,adica Steaua. tic-tac. uefa spune ca noi am castigat cce din 1986 si primim coef. uefa in plus cand jucam cu inter aia.
a pierdut bah ***,uite aici: Pai, cred că s-a cam încheiat pentru CSA cu `palmaresul` pentru ca Instanța Supremă (ÎCCJ) a statuat fără echivoc faptul ca activitatea a fost continuată succesiv prin acorduri legale de către Asociație (AFC Steaua), după un acord cu CSA Steaua si prin statut, iar apoi de FC Steaua prin intermediul tranzacției extrajudiciare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua joaca in Ghenea si sezonul asta in ucl. zi bah de ce nu te tii de pariul pierdut in fatza mea?
Bravoooo Talpan si FCSB interzisa in Ghencea
Corrado_Nino-Nino_Cattani!:))) Ce-mi place cand face dero!:)))
Corrado Cattani de Romania.
Oricum ai da-o, ca tii cu Tzao, ca tii cu Mao, e nevoie doar de un bac la un liceu bunicel, asa, ca sa realizezi ca nea, asta, in 10 declaratii, da 9 probe de gandire ceausista, de comandant de penitenciar anterior 1989! Pune mana, ba, juristule de Gulag, si invata si tu, mai nea, cum e cu pedepsele, cu condamnatii, cu astea, ma, si mai intreaba familia, tovarasii, in ce an traiesti si cum se numeste regimul politic, bai, Stalinean. Condamnarea penala si executarea unei sentinte cu privare de libertate nu atrag dupa sine nici excluderea din societate, nici stigmatizarea pe durata vietii, bai, Stalinean. Nici interzicerea vreunui drept, decat daca scrie explicit in hot. judecatoreasca! Dupa executarea pedepsei, in democratiile liberale, nu stii tu ce sunt alea, "condamnatul" e considerat realbilitat si se reintegreaza in societate cu aceleasi drepturi si libertati ca orice cetatean, ceausila! Ia-ti o carte din aia: "Introducere in Dreptul Civil", tovarase, si ia notitze, ca tropaie numai Gheorghiu Dej pe la mata' prin mansarda, nu te doare capu'?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.