Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „În afară de doi jucători, toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Am ras mult! Bă, in fapt Găman nu a greșit deloc, cei doi dinamoviști au cerșit pur și simplu penalty iar pt celelalte faze a avut acoperire. Nici măcar la golul 2 nu a greșit, faultul lui Bodișteanu asupra lui DeMoura fiind in afara careului. Cum însă locul executării unei astfel de lovituri libere chiar nu interesa pe nimeni, Oncescu a mutat-o juma’ de metru in careu. Dinamoviștii decenti însă au înțeles și ei ca nu Găman le-a pierdut meciul ci s-au bătut singuri și nu are rost sa caute scuze penibile. Cum am mai spus, ei nu au suferit ieri nici 5% din cât ati suferit voi! :-)))
Catalyne...tu crezi ca daca tu esti mic si esti in fiecare saptamana suporterul altei echipe ( saptamana asta presupun ca esti rapidist si mic ) ...:))) De ce ar interesa pe suporterii Stelei ce se intampla in Second Liga ? Noi avem meci duminica ...si ne intereseaza doar campionatul si ce se intampla in playofful Superligii ...in rest ...ce se intampla in playout...in Liga a 2a...Liga a 3a....:))) De asemnea ...nu noi visam legi care sa ne promoveze ... Da poate ne explici tu cum vine aia cu Meritul Sportiv ...cand voi ..urati cu albitrii la greu :))) Adica cum i-ati rezolvat voi pe Dinamo ...numai echipele cu "merit sportiv" greu o pot face :))) Cat "merit sportiv" trebuie sa ai ... ca sa fie 6 "greseli mari" in meci...si toate in favoarea voastra ??? Se vede ca stati ...cum au zis dinamovistii ...in fata lui nea vasile :))))
???????????? Frustrat e "marele" colonel făcut la apelul bocancilor, care vrea echipă și salarii de la minister. Ajunge cu pomenile și Daciadele!!! La muncă, nu la pomeni de la stat, din banii poporului! "Generalul" Iordănescu să-și ia "colonelul" și "luptătorii" și să plece-n armată, la granite, să ne apere țara, nu să facă dezastre pe stadioane și-n orașe.
???????????? Frustrat e "marele" colonel făcut la apelul bocancilor.
Marțea neagră pt gigime, nu au suferit câinii nici 5% din cât au suferit ei! Bravo Steaua, respect Talpan! :-)))
Nimeni nu crede în modificarea respectivă. Nici chiar Dâncu, după cum spune. Este praf în ochii p**știlor și o jucărie de-a presei.
Talpan asta a ajuns caz de targa! Asta mai lipsea sa se priceapa la toate - nu inteleg de ce nu i-a dat pana acum comandantul UMxxxx vre-o 2-3 zile de arest ca sa-si racoreasca sinapsele! (SINÁPSĂ, sinapse, s. f. (Anat.) Punct de contact între doi neuroni, la nivelul căruia se face transmiterea influxului nervos de la o celulă nervoasă la alta. – Din fr. synapse. Sursa: Dicționarul explicativ al limbii române, ediția a II-a)
Durere mare in presa sportiva, aseara au fost 20.000 de stelisti in Ghencea. Plus cei 5.000 de dinamovisti inseamna record de spectatori pe noul stadion Steaua, desi si nationala a jucat aici. Nu va mai ramane decat sa va luati ca e virgula intre subiect si predicat :))))))))))))))))))))). Invazia dinamovista anuntata de presa si de gigisti unde a fost? N-am vazut niciun dinamovist in afara peluzei lor. V-a placut cum tot stadionul (in afara de peluza dinamovista) a sarit, a scandat si a incurajat Steaua? Cand vreodata la Zecesebeaua Pesedista asa atmosfera?
Mai intrebam din ce motiv FRF a decis ridicarea numarului de echipa la 16 exact cand Dinamo se afla pe loc retrogradabil? In rest a spus Talban tot ce trebuia spus, legea da dreptul oricarui club, fara discriminare, sa poata promova direct daca se afla pe primele doua locuri. S-a schimbat ceva aici? Evident ca nu.
Ca in celebrul serial de comedie "leana si Costel ":)))) Dupa un meci in care albitrii ...a "gresit " numai si numai in favoarea ta ....tu sa ai tupeul sa discuti de Merit Sportiv ...asta da tupeu de ...( cum era in melodia aia ):))))) 11m acordat desi a fost fault in atac...gol validat desi pirpiriu era in careul de 16m la repunerea mingea ( aici nici macar nu mai vorbim de interpretare a fazei ...regulamentul spune clar ce si cum) ...11m neacordat lui Dinamo la o tinere de tricou care se vedea de pe Luna ...eliminare aiurea pentru al 2lea galben inventat ...inca un 11m necordat lui Dinamo in min 89 ....curat "Merit Sportiv" dl costel...cred ca si "leana lui vasile" e de acord cu dvs :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.