Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi explică eșecul usturător din meciul de titlu: „Nu ar fi corect”
0
Alex Crețu a ținut să plătească polițe: „Mulțumim domnului Rusescu, mulțumim domnului Șumudică!”
0
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Singurele cuvinte rostite de Mihai Rotaru, după titlul cucerit de Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Talpan merita o statuie ecvestră in fata stadionului
Da, doar ca omul nostru nu ii dădea ăluia lectii de gramatica … ci de drept! :-))) A precizat doar ca dacă tot ii face observații sa se vadă pe sine întâi. E cam ca mine aici pe forum , nu mă vei vedea ca mă leg de greșelile altora (fac și io destule din grabă), bă, da când se găsește câte unul sa mă tragă de mâneca și o face agramat, normal ca îmi bat joc de el. :-)))
Ti-a explicat! Este vorba despre poza unde era alături de Belo, nu!? Ce a spus Talpan e așa: era la un meci cu FC Botoșani, iar el fiind botoșănean, Iftimie l-a invitat in loja care i-a fost pusă la dispoziție de organizatori. A făcut ceva ilegal!? Imoral!?
Deja e prea mult cu acest Talpan,dar și voi ziariștilor ce va mai place cancanul! Pai nu l mai băgați ,fratilor în seama! Lasă ți l sa și scrie pe pagina lui de social media și gata! Sau la gazeta de perete din casa lui ( sau a părinților lui ) casa ,care a fost de curând renovata și nu i a dat toți banii pe lucrare omului care I a făcut lucrarea!!! Rușine sa fie , soldat!
*** pe kilometri de cuvinte, obsesii și vorbe goale!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
putem sa il stimam pe dl talpan pentru ferocitatea cu care apara o cauza si o situatie legala in care crede dlui. doar ca ceea ce nu ne-a explicat inca dl. talpan este de ce se ducea in loja oficiala a lui becali cand juca echipa aia, cum o fi fost ea numita sau nenumita, in ghencea. ce cauta dlui acolo invitat in loja unei echipe care folosea ilegal o marca a clubului pe care dlui il reprezenta? mi se pare ca se cam facea partas la acea ilegalitate, o legitima fiind prezent acolo. si apoi cerand despagubiri fix pentru acea perioada nu pare absurd, de kafka? sau poate exista alta explicatie pe care insa deocamdata pare ca nimeni nu o stie...
Pe bune, acest Orlando va trebui să ne explice ce performanțe tehnice are VARul achiziționat de EAD și cine a supervizat din partea FRF și LPF!!
Cu excepția cazurilor în care omul e masochist și adoră să aibă probleme!:))
Mă gândesc că Orlando caută protecția lui Nea Gigi (si a avocaților acestuia), pentru că cu VARul a dat-o rău în bară. Ce zicea el? "Toate echipamentele sunt noi! Punct! Toate echipamentele sunt EVS. Dacă te duci și întrebi orice specialist în transmisiunile TV, o să-ți explice că nu e ***, nu e un produs care e făcut pe vapor. Există doar câțiva furnizori de echipamente care pot furniza VAR. Totul a fost certificat de FIFA!".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e viata lui privata . intrebare simpla . cum a ajuns jiji sa aiba creanta lui talpan , ca el (jiji ) nu l a amenintat vreodata , nu s a interesat vreodata de talpan ? ciobanul a sperat si spera ca l sperie pe talpan cu o creanta de 30000 . gandire de puscarias .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.