Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Cei de la Clinceni au adus o motopompă să dea apa din zona respectivă, dar au pus-o chiar în baltă şi nu a funcţionat. Asta pînă cînd un fan rapidist s-a dus la ei şi le-a zis s-o pună pe iarbă, nu în lac, iar atunci a pornit. ____________________ : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ce prosti !
Skl@vul nr. one e si el prezent ? :)
AH!...DOAMNE!!...CAT SUNTEM DE BUNI !!!...
La ce te asteptai , tovarase? Era de stiut ca Fc Olt nu isi va apara sansele in play off din moment ce nu si-au depus dosar de licenta. Toti o sa ia 3 pct cu Olt.
@rapid,nu ca rappa nu ar fi :)
Sunt Dinamovist,dar Rappa e bestial.Tot respectul pentru Rapid,o echipa care din pacate nu ne mai incanta cu prezenta in liga 1.Chiar daca sunt Caine,sunt obiectiv si recunosc ca Rapid are cea mai frumoasa galerie si cantece.Imi amintesc cu nostalgie de meciurile Dinamo-Rapid,de atmosfera de neuitat facuta de cele doua galerii;din pacate acum in liga 1 se afla echipe no-name,fara traditie gen Viitorul,Navodari,Chiajna,Corona,etc..Va asteptam in liga 1,fotbalul e mai sarac fara voi...Respect de la un Caine!
bineinteles CSU Hibrid a invins pe Olt cu 4-1 !! A 3a partida in acest campionat in care CSU bate pe Olt. si o sa vina si a 4a in returul play offului !!! Pisati infecti care cumpara meciuri. Olguta _)_
t o a t a tara......***ata tara?!!!! sunteti dusi cu capul!
jenant.......toata tara si marea majoritate din Craiova stiu unde este inegalabila Stiinta, "campioana unei mari iubiri"! CSU e doar o nenorocita clona nascuta in laboratoarele PSD + FRF!
Saracul de tine, inca iti mai bantuie Mititelu noptile, nu? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.