Alte știri din fotbal
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
„Nu e transferul vieții mele” » Noul jucător de la FCSB nici nu a ajuns bine și e deja cu gândul la plecare: „Pot atrage atenția altor cluburi”
0
Știri din fotbal internațional
De ce patru echipe naționale de la Campionatul Mondial 2026 nu folosesc culorile drapelelor respective
0
Soția lui Raphinha dezvăluie detalii despre apelul sfâșietor după accidentarea de la Cupa Mondială: „Plângeam amândoi”
0
Superstar social media, idee năstrușnică: a umplut o mașină cu abțibilduri Panini! Cât l-a costat și cât a durat colantarea
0
Argentina - Austria » Cele mai importante informații de la reporterii GSP din Dallas
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Ar trebui un protest masiv organizat , sa nu conteze echipa , in fata sediului LPF , dupa modelul turcilor din parcul ala ... Eventual sa se lase si cu mici violente ... Asa ar putea pleca astia doi
Voi cei ce va-ti aflat si ati comentat aici tot timpul(fanii Rapidului),acum ar fi trebuit sa fiti acolo alaturi de cei aflati in greva foamei. Ia sa vedem cat iubiti voi Rapidul acum...nu numai cu vorbe stand acasa langa Pc." Meciul "asta e mai important pentru club decat a juca o etapa cu Steaua sau cu Dinamo.Fortza voi....
deja au aruncat sticlele de plastic pe spatiul verde
Nu e chiar asa. Protestul va lua amploare. Doar ☭telistii vor sa ramana mafiotii din conducerea fotbalului romanesc.
cu asta sunt intrutotul de acord. problema este ca suporterii rapidisti nu pentru asta fac greva foamei. poti sa mergi si sa ii intrebi si o sa vezi ca de fapt nu asta este problema lor. ei il considera si pe sandu si pe dragomir vinovati de faptul ca rapid nu este in prima liga. puntem pariu ca de fapt asta este problema? sa imi dea replay la mesajul meu toti rapidistii care sunt de parere ca de fapt RAPID NU ARE DREPT DE JOC IN PRIMA LIGA si ca de fapt protestul lor este doar pentru plecarea alora doua. intreb insa altceva: de ce nu au protestat in felul asta cand s-a decis acel baraj ilegal in care era amestecata si echipa lor? sau de ce nu au facut acest proces acum 5 luni?
daca asa ceva s-ar fi intmplat in Turcia suporterii ar fi blocat deja capitala si bineinteles ar fi urmat demisiile
Nu le-a lasat Copos mostenire un copac! Poate asa mai vedeai niste cuiburi de ......
Mai tineti minte angajatul TVR care s a aruncat de la etaj in ''sParlament''? Acelasi efect o sa aiba si protestul de fata, sa si vada de treaba lor ca in Romania nu da nimeni 2 bani pe ei, sau pe cei carora le place inca fotbalul. Daca nu te cheama niculae, becali sau negoita nu i intereseaza parerea ta. In Romania nu o sa vedem prea curand demisie data de rusine, aici nici infractorii dovediti n au curajul sa spuna ca isi asuma fapta. Se promoveaza echipe ca viitorul, sageata, astra, pandurii iar echipele cu sute de mii de suporteri se desfiinteaza rand pe rand, sunteti asa de naivi sa credeti ca 4 5 baieti vor putea schimba ceva?
retardati cred ca sunteti voi. cand o sa aveti licenta sa jucati in prima liga atunci sa jucati acolo. momentan nu aveti deci nu jucati. tas a aplicat regulamentul care spune clar ca pentru prima liga trebuie sa ai licenta. VOI NU AVETI. oricat de clona ma vei considera nu imi pasa. este simplu ce am spus. voi vreti sa fiti singura echipa din prima liga care sa nu aiba licenta. vrei de fapt sa fiti favorizati de catre sistem. frf si lpf au incercat asta prin inventarea acestui baraj. nu le-a mers pentru ca era ilegal.
nu ma refer la decizia tas care e corecta ....ci la faptul ca mitica si sandu si altii de la lpf si frf ar trebui sa-si dea demisia ...pt asta ar trebui sa lupte nu numai rapidistii ci toti suporterii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.