Alte știri din fotbal
Compară venirea lui Hagi la națională cu cea a lui Chivu la Inter: „Este exact la fel!”
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Echipe de start
0
Gigi Becali răstoarnă calculele hârtiei: „Ea va fi campioană anul ăsta”
0
Marius Croitoru știe cum să bată FCSB: „Nu este greu să pregătești jocul cu o astfel de echipă”
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Bai dc sam comentat eu la tine eu vroiam.la ala de azit ca uta si fc arges is clone
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ma scuze sadoveanu ! Nu am vrut sa il jignesc ! Si el e un cetatean roman foarte bogat
se naste o noua prietenie gen bistrita-ceahlaul
45 poate intra și lratatii de la u Cluj Napoca
EU nu m am referit la clanul duduianu ! Domniile lor sau asigurat pentru tot restul vietii. Nu maI vor sa treaca prin ce au trecut parintii lor care dormeau mereu in sectia de militie. Acum e capitalism democratic
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Votați 20 de echipe în Liga 1 sa intre și Rapid și Petrolul!!! Turcii au 21 de formații anul viitor în Liga 1 ! Englezii 20 de formații, spaniolii la fel, italienii 18 ! Votați 18-20 de echipe în liga 1 !
aia de la rusinea arges nu au chemat la sarbatoare si arbitrii de la meciul precedent de la ploiesti?
va iesi scandal mare.turris are un meci mai putin jucat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.