Alte știri din fotbal
Pe unde a intrat? Gol senzațional în Corvinul - CFR Cluj
0
La primul meci ca titular, fiul fostului campion al României l-a cucerit pe antrenorul Oțelului
0
Tragedie pentru Mircea Rednic: nepotul antrenorului, implicat la un club din România, a murit la doar 37 de ani, în noaptea dinaintea nunții
0
Note GSP la Oțelul Galați - Universitatea Craiova » Fotbaliștii care abia au trecut clasa + doi jucători cu 3 și 4
2
Știri din fotbal internațional
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Real Madrid și Barcelona au făcut spectacol în amicale, înainte de debutul în La Liga
0
Ce a spus Enzo Maresca după ce Manchester City a fost umilită în Supercupa Angliei: „Sunt dezamăgit”
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Ai net la pușcărie?????
retrogradata echipa in divizia inferioara conform regulamentelor FRF. este atat de simplu si de frumos :) apropo ... va mai uitati mult in gura lui mititelu si in mai credeti in tot ce spune? toate saraciile de echipe au reusit sa se antreneze in pauza competitionala cumva si pe undeva, numai mititelu spune ca el vrea sa isi amane etapele pentru ca echipa lui nu s-a antrenat decat o data pe iarba. si vina este a cui? a lui gigi moflea de la tara? pai cine trebuia sa le faca programul? bunicu din groapa?
Mai bine să dea din clanță decât să ia clanță cum faci tu!
Așa, și???????
copy paste de pe fituica lu mititelu editie :)))))
Prin urmare, nu există niciun pericol dintre cele anunţate cu surle şi trâmbiţe în cadrul unor articole făcute de nişte jurnalişti total nepregătiţi. Toată această mascaradă de ştiri dezinformate la adresa clubului de fotbal Universitatea Craiova reprezintă ultimele zvâcniri ale clanului CSU care încearcă, prin toate mijloacele, să prezinte situaţia de la Universitatea Craiova ca fiind una apocaliptică.
Ştirea cu privire la litigiul Universităţii Craiova şi jucătorii australieni de la FIFA este o diversiune aruncată de jurnaliştii de casă ai celor de la CSU. În primul rând acest litigiu financiar între Universitatea Craiova şi terţe persoane NU se poate soluţiona decât în cazul procedurii de insolvenţă. În această perioadă clubul nu poate fi executat, în niciun fel, de niciun organism. Legea 85/2006, LEGEA INSOLVENŢEI, este o lege specială şi derogă de la orice altă convenţie. Ca fapt divers, sumele cuvenite jucătorilor australieni sunt cuprinse în planul de reorganizare al clubului care face obiectul procedurilor speciale din cadrul legii mai sus amintite.
regret enorm pentru Stiinta si suporterii ei. ce meciuri aveam odata.. pfff...
o s'ajunga ca si vasile siman (alt tepar) ... sa desfinteze echipa ... pt ca nu'si poate plati datoriile ... aa si by the way ,jucatorii craioveni de la fcu,nu sunt platiti de cand a inceput campionatul ligii secunde ... in speranta ca vor promova si vor lua banii din drepturile tv ... si mai apoi sa plateasca o suma de bani catre jucatori !
mititelu = siman = copos ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.