Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
E clara treaba.. Se tot vorbeste prin "cercurile mari", ca frf nu va pierde acest proces, avand relatii foarte mari, cel mai bun exemplu e gabriel oprea, e implicare politica. Mi-as dori ca U. sa revina, dar la ce mafie e ... sansele sunt nule, decat sa se faca alta echipa... Pacat.
Liga II !
CE E REGRETABIL E CA TREBUIE SA SE DUCA ALTII PRIMI LA PARNAIE CA SA AJUNGA SI SANDU CU MITICA
LA PUSCARIE CU MITICA SI SANDU!!!
DACA NU VISATI VOTATI MIZERIILE CARE VA JEFUIESC DE 22 DE ANI
IN TOAMNA VOTATI O JUSTITIE CU JURATI ALESI DIN POPOR DACA VISATI CUMVA LA O ROMANIE CU O JUSTITIE ADEVARATA
Unde ii ala care injura la fiecare propozitie ? Craioveanu91
amanare, si amanare si amanare , sa te pisi pe justitia din romania
ESTI PENIBIL DE PENIBIL .NU INTELEG CARE E INTERESUL TAU DIN URA ASTA CONTRA LUI MITITELU SI APARAREA MAFIOTILOR DIN FEDERATIE SI RESTUL CREDITORILOR CU ZECI DE DOSARE PENALE.DIN CATE STIU MITITELU NU ARE DOSARE PENALE CA MAJORITATEA CREDITORILOR DIN FOTBAL TOCMAI DE ACEEA L AU DEZAFILIAT CA NU ERA SANTAJABIL
foarte trist. o tara in care justitia se face cu amestecul politicului este o tara fara justitie. o tara fara justitie este o tara sub domnia arbitrarului, subiectivismului si bunului plac.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.