Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Sa castige o expeditie gratuita la Balaceanca..Nu sa exprimat el bine.
forza adevarata Craiova: CS!
CE MM MERITAI U SA CASTIGI RASULE?
Va creste opula echipa de la meci la meci ca nu a facut pregatire deloc vara asta. Zicea Bouveanu ca ii duce in Austria in cantonament si i-a dus la Calafat. Deja din repriza a doua nu mai joaca nimic.
Pavel Badea, mori prostituato! Oltenii te vor la 2 metri sub pamant impreuna cu Cristescu si Pitzdzi!
Vreuna din echipele astea de MASCARICI si huligani o considerati voi continuatoarea iubirii si visurilor noastre???Oricare dintre ciurucurile astea penibile credeti ca sunt vrednice sa apere memoria lui Nelu Oblemenco sau Costica Stefanescu?V-ati certat o vara-ntreaga pe potcoave de cai morti,sper ca v-ati mai dezmeticit nitel dupa pseudomeciul asta...
Meritam sa castigam ...dar e bun si un punct in deplasare ...
lasa-l mai in pace asa isi castiga si el painea, e om de curte la primarie si a descoperit minunea tehnologica numita pc , nu vezi ca postarile lui miros a grajd?
Ovidiule, cine e mai buni ?
"Prostii nu au indoieli. Pentru ei toate lucrurile sunt clare."
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.