Alte știri din fotbal
Numele alesului lui Gigi Becali de la FCSB a fost vehiculat în centrul unor scandaluri legate de mafia pariurilor
0
Cum arată barajele pentru menținerea și promovarea în Superliga
0
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
0
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Pune-le kuba asta ar fi o adevarata premiere sa pui o poza :)) da spune esti pregatit de surpriza? :)) ca tot intri pe talpa ai vazut-o anuntata ;)
E vorba de puterea de a ține jucătorul, de a cere și a ține la un anumit "preț". Una e să vinzi din liga 1, alta liga 2 și așa mai departe... Mititelu chiar dacă nu-l va vinde, nu-l va putea tine in L3, nici jucătorul nu va dori asta. Îl va împrumuta, dar nu ca anul trecut încât să ia ceva bani, de data asta gratis, doar să mulțumească jucătorul și să joace la nivel mai bun. Orice retrogradare, în orice ligă, orice țară, aduce automat și un discount generos al tuturor jucătorilor
Edy de ce te cearta talpaiadului?! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine? Kuba? Pai vrei sa punem pozele de la Spectrum de anul trecut?
Imitarea draga kuba e cel mai de pret mod de a flata pe cineva, multumesc! Vad ca poze nu poti sa pui si te rezumi la a ma clona :))) spor la treaba!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai vazut Edy ce rade Ştucan de tine pe blogul lui?!
Ce e așa surprinzător? Se știe că nea Miti nu își plătește niciodată datoriile. Așa e el țepar. Asta e singura cauză pentru care forțează din nou dezafilerea. După un timp va înființa o nouă echipă, cea "adevărată", cu care va porni din nou la luptă din liga a patra. Cine îl mai crede va fi din nou dezamăgit.
Lasa Edy ca si tu te-ai declarat admirator al lui Nea Gigi
Prichindelu are dreptate 100% într-o privință: FRF funcționează ilegal iar asta nu o spune el ci există deja decizii pe fond ale justiției. Păi și atunci când tu însuți nu ești în legalitate, ce fel de autoritate și legitimitate mai ai?! FRF trebuie dizolvată și reorganizată de la zero!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.