Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării » GOL ÎNCASAT în minutul 7! Repriză modestă pentru „tricolori”
44
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
0
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
0
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » Goluri în Bosnia - Italia, Suedia - Polonia și Cehia - Danemarca
0
Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială » Gazdele joacă excelent și lovesc BARA în minutul 28!
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Alt potențial talent risipit de marele manager Mititelu și gașca sa de diletanți într-ale fotbalului. Spre deosebire de alți foști colegi de la echipa distrusă de brutarul atomic, însă, se pare că el nu suferă de sindromul Stockholm.
Apare unul care pozează smardoi spune cuvintele magice pentru papitoii romani...sala- bani-fotbal-sua si gata lumea s-a excitat. Ce naiba întrebati de ce a fugit din România și ce bani datora...
In primul rand ca nu spune cine era bunicul lui...de ce a fost scos din antrenament Costea si cum a stat drepți în fața smardoiului...Haliti toate vrajelile stai linistit ca in estate recte imobiliare acolo este ca si aici iar ce face el in Los Angeles la noi se numeste altfel
In primul rand ca nu spune cine era bunicul lui...de ce a fost scos din antrenament Costea si cum a stat drepți în fața smardoiului...Haliti toate vrajelile stai linistit ca in estate recte imobiliare acolo este ca si aici iar ce face el in Los Angeles la noi se numeste altfel
Nu pare ca moare de foame in Los Angeles :D
Este realizat pe viata stai linistit,a avut curajul sa o ia de la capat cu altceva,iar in domeniul in care activeaza i merge foarte bine.
Si ce anume te face sa crezi ca nu e realizat?
Acesta este un exemplu, ASA NU!A castigat la bani in cativa ani,cat nu castiga altii intr-o viata.Putea fi un om realizat pe viata ,daca avea putina minte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.