Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Spuneti voi acum lucruri urate de Pandurii,dar iar vad ca nici una din granzi nu bate pe Pandurii acas..!
Dar numele nu si-l schimba? Eu as propune COCOTA Tg. Jiu.
Sunt subiectiv, dar as dorii sa mai traiesc si sa fac deplasari intr-o liga formata din :PETROLUL-Rapid-Steaua-Dinamo-Uta-U-Craiova-Arges-Sportul-Otelul-Poli-Farul-Bacau-CSM Resita-Olimpia Satu-Mare,FC Baia Mare-FC Bihor Oradea-Corvinul HD etc
asa e , sariti toti la gatul altora ca numai asta stiti sa faceti , daca era steau dinamo sau rapid totul era corect si drept , daca asa e regulamentul asa ramane, e ca legea de iti zice sa nu omori, unde este cazul se aplica iar aici a fost cazul ... si stelistilor nu uitati ce blaturi faceti cu panduri ca daca bagi la pariuri pe meciul dintre ele ai 100% sanse de castig la pandurii 0-0 iar in ghencea 1-0 pentru steaua
Dupa ce ca e cea mai urata echipa de pe la noi, mai si ramane a doua oara pe nedret in Liga 1.
Minerii mor de foame si sefu lor Condescu arunca cu milioane in stanga si-n dreapta.Nu se poate asa ceva,oricum cea mai urata echipa din campionat,recordmena la cartonase,o echipa de ciomagari.
Petrolul sau Dacia Mioveni ar fi trebuit sa joace un meci de baraj pentru locul lasat vacant de Curtea de Arges.Mafia fotbalistica afecteaza din pacate sin investitiile si daruirea jucatorilor pt. ca daca stiu ca sunt furati ce rost mai are sa investeasca ori sa joace?
like I said, in momentul in care liga lu ala va ramane cu o singura echipa, aceea va fi a pandurilor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.