Alte știri din fotbal
Dorit în Superliga, Juan Bauza este aproape de a semna în Grecia
0
Gigi Becali, după dezvăluirile GSP: „E posibil!” » Ce zice de viitorul lui Baciu
0
Gigi Becali „se lasă” iar de fotbal: „Am rămas înapoiat! Vând echipa și cu asta, basta!”
10
S-a aflat motivul pentru care Gigi Becali insistă cu Mihai Toma: „Mi-a zis MM...”
2
Știri din fotbal internațional
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
PSG face furori » Bilanț-record pe piața transferurilor
0
Infantino cerșește ajutor la Casa Albă! » Cu ce-l amenință UEFA, CONCACAF și CAF
0
Fulham a transferat doi jucători de la Real Madrid: 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce ploile din România nu schimbă debitul pe Dunăre și cine deține cele ...
Libertatea
Nu se spune adevărul pt ca sunt mulți implicați în tranzacție inclusiv generali ,nu m-ai mințiți lumea ,vezi recursuri la tribunal (numai că să se prescrie ) nu-mi place divizarea stelistilor pe vremea mea meciurile adevărate (ultras) se duceau cu Jean Pavel!
Exista o hotarare judecatoreasca. Pentru totdeauna. Pe cei care se mai aventureaza in emisiuni sa o ignore, le-as da o amenda. La fel si moderatorului emisiunii, pentru ca nu l-a oprit si nu i-a zis, in direct, ceea ce a hotarat cea mai inalta instanta judecatoreasca din Romania, iar daca acesta continua ar trebui sa i se dubleze amenda. Daca-ti place sa sfidezi legea atunci plateste.
Cine a câștigat CCE in 1986? Normal, FCSB! De ce echipa din Berceni nu mai este in Ghencea? De ce nu se mai numeste Steaua? Dacă FCSB este o echipa noua, de ce a fost înscrisă direct in Liga 1? Dacă hotărârile judecătorești nu se discuta, atunci FCSB are probleme! Nu doar una!
Talpane, tu esti ? Ti-ai facut cont pe GSP ? Vai de tine.... :)))
Talpan a facut atatea tampenii incat pana in prezent a castigat toate procesele pe care le-a avut cu Fcsb !! Iacov ar face bine sa se abtina de la astfel de afirmatii !! Talpan este un ofiter respectabil al armetei romane si un jurist foarte bune pregatit !!
Tot respectul pentru domnul Iacov, are dreptate ! Toata lumea stie care este Steaua adevarata - FCSB, nu clone infiintate in 2017 care cica au palmares din 1947. Steaua adevarata nu a retrogradat niciodata din LIGA I !
Sa fim seriosi, speta E SUPER-CLARA, DE-AIA TALPAN CASTIGA IN FATA ORICARUI AVOCAT ANGAJAT DE CIOBAN :)) Faptul ca diversi escroci de la periferia fotbalului ii dau dreptate lui becali in speranta de a mai ciugul ceva de la el nu inseamna nimic.
Articolele de genul acesta sunt cumva sponsorizate? Ce e rău în a apara bunurile statului?
Pt ca se poate si statul este sac fara fund! Armata e in fundul gol, dar MAPN are destui bani sa se distreze in liga 2 multi ani de acum inainte.
Cat de ipocriti pot fi "jurnalistii" de la GSP. Reactie jignitoare, dar voi o extrageti din interviu si o puneti bolduit in titlu... Iar apropos de ce zice personajul intervievat. Nu exista "tertipuri" in lege, ci prevederi, e adevarat unele care pot lasa loc la interpretari. Iar conform cu aceste prevederi acest Talpan, oricat de "prafuit" l-am vedea unii (si eu printre ei), a castigat in justitie, in prima instanta. Vedem acum ce va fi in apel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.