Alte știri din fotbal
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
1
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
8
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Știri din fotbal internațional
A plecat Răzvan Lucescu, dar putem avea un antrenor român și în sezonul următor din Grecia
0
Au aliniat cea mai bătrână echipă de start din istoria Cupei Mondiale!
1
Belgia - Iran » VAR anulează o reușită venită după o schemă grozavă!
2
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Ce intrebare ***?? Unii deja sunt prea batrani iar altii au avut experiente neplacute cu mititelu. De ce ar reveni? Oricum echipa asta nu e Stiinta. Aia e in faliment. Asta e clona lui ala micu''... Dar voi, jsp-istilor nu intelegeti..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pentru ca le este frica de raspuns , ei mananca o paine buna din scandalul asta.
in traducere libera ,nu ,nu vor sa joace .
De ce nu puneti intrebarile astea si stelistilor, ca doar vor sa porneasca cu o noua echipa?
...da pe Gogoase de ce nu l intrebati ?
Păi simplu: Bărboianu, Lung și Găman au fugit de la club, frații Costea au fost vânduți. Cine a rămas... vai de capul lui. Scapă cine poate. Management a la brutarul isteric :)
gsp, sunteti o ***, inca mai bagati in seama pe cineva care nu exista! Universitatea Craiova joaca in liga 1, stiu, asta va deranjeaza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aici da, de acord cu tine... si vad ca mare parte din cei chestionati nu mai joaca fotbal :O... Oare asta sa fie problema grava? Pai e nasol... li s-a ingradit dreptul la munca? Dar fratii Costea cum de joaca (au jucat), dar Barboianu dar care mai sunt din acea echipa... cum de au jucat pana acum?
Un articol inutil, fără obiect. Universitatea Craiova este în liga 1, punct. Cât privește întrebarea pusă de autorul acestui articol, foștii și actualii jucători ar trebui să răspundă după ce citesc declarația de mai sus a lui Robert Căle.
Intrebare fara rost, U Craiova trebuie in primul rand sa existe, cand echipa va avea un finantator potent atunci vor veni si jucatori pe masura! Chiar daca "masura" azi inseamna oricum lipsa de valoare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.