Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
0
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
RD Congo a confirmat trendul: „Am arătat întregii lumi că Africa progresează. Toți încep să vadă schimbarea!”
0
Raul Rusescu nu credea că e posibil așa ceva: „Am adormit în minutul 80. Când m-am trezit...”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
In continuare GSP isi bate joc de suporteri. Stirea trebuia sa fie simpla, decizia instantei este publica, poate fi gasita foarte usor in mediul online si clara: respinge tot ce a cerut FCSB. Decizia este DEFINITIVA. Pe scurt, FCSB si Becali au pierdut. Este incredibil cat de jos se poate cobori GSP pentru a mentine o minciuna. Aici nu mai este vorba de lipsa de profesionalism, deja sunt trasaturi de caracter implicate.
Din rubrica 'mama mea sunt eu'.
Daca Becali afirma cu subiect si predicat ca Fcsb are palmaresul incepand din 2003, asta inseamna ca toate conturile oficiale cat si informatiile date de FRF catre UEFA sunt mincinoase avand in vedere ca vorbesc de 28 de campionate si un trofeu de Champions League pentru Fcsb.
Decizia de azi pronunțată de Înalta Curte de Casație și Justiție: Respinge, ca nefondat, recursul declarat de pârâtul Fotbal Club FCSB S.A. (fost Fotbal Club Steaua București S.A.) împotriva încheierii din 18 septembrie 2023 și a decizie nr. 1285 A din 23 octombrie 2023 pronunțate de Curtea de Apel București. ##### Gigi Becali, pentru GSP.ro: „Decizia e bună pentru noi” #### Hmmm..ca om pe care il intereseaza putin (spre deloc) acest subiect, eu inteleg asa: ce e inainte de 1998 e clar al CSkA. Ce e intre 1998-2003 e in aer, al nimanui. Ce e dupa 2003 e al lui gigica. No? deci fcs-ul din berceni are palmares din 2003 incoace.
Noua sa ne spuneti cine joaca la vara-n preliminariile UCL ?! Restu' e gargara !! :)))
Eu nu prea inteleg cum poate CSA sa primeasca palmaresul pentru perioada 2003-2017 cand ei nu au fost implicati cu absolut nimic... Pai sa dea in judecata sa le ceara si campionatul de sezonul asta, nu? Toata situatia este ridicola, trebuie gasita o solutie ca cele 2 echipe sa se uneasca din nou... sa nu mai divizeze suporterii. Au reusit sa distruga aproape complet brandul Steaua.
Procesul pentru prejudiciu cand se termina sau cand incepe cel nou? Din cate stiu, s-a ajuns undeva la suma de 45 de milioane de euro, bani pe care fc fcsb trebuie sa ii plateasca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.