Alte știri din fotbal
A așteptat să plece de la Farul și l-a făcut praf pe Stoican: „N-am reușit să batem pe nimeni cu el aici”
0
Comisia de Disciplină a intervenit și a anulat pedeapsa fără precedent dictată de Gigi Becali!
0
Are Florinel Coman calități de număr 9? Liță Dumitru s-a pronunțat
0
Petrolul Ploiești a făcut primul transfer al verii: a debutat la 17 ani în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
GRUPA F: Echipele tip, vedetele, programul meciurilor și toate detaliile despre Olanda, Japonia, Tunisia și Suedia
0
Fotbalul va intra într-o nouă dimensiune în America » Fiecare jucător de la Mondial va avea avatar digital 3D
0
GRUPA E: Echipele tip, vedetele și toate detaliile despre Germania, Coasta de Fildeș, Ecuador și Curacao » Programul meciurilor
0
Angel Di Maria exclude Argentina și numește favoritele la câștigarea Cupei Mondiale
0
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Reciclarea sticlelor ar putea fi taxată de Fisc. „Toate veniturile sunt ...
Libertatea
Presa maghiară anunță un posibil blackout în România. Cât de real este ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
CFR Marfă, radiografia unui faliment: căpușată de partide și afaceriști, ...
Libertatea
Oho!E diferenta mare intre cele doua si fcolguta.Macar alea au promovat dupa ce au jucat in ligile inferioare(nu discut cum au promovat).Pai ce incearca nemernicii astia nici chiar comunistii nu si-au permis.Pana si Scornicestiul a trebuit sa joace in ligile inferioare.
EXISTA O SINGURA ADEVARATA , FC UNIVERSITATEA CRAIOVA . CEALALTA ESTE O CLONA FACUTA PENTRU NAS SI ORACOL , SI SE NUMESTE FC CRAIOLGAPAWKER ... CARE CHIPURILE POATE FI BAGATA DIRECT IN LIGA A II A CA ASA VREA MUSCHIUL LUI NASU ... OAMENII CORECTI SI ONESTI VOR TAXA ACEASTA TICALOSIE ..
PAVEL BADEA O DEZAMAGIRE PENTRU MINE ... L-AM URMARIT INCA DE CAND ERA UN ADEVARAT LEADER LA TINERETUL SPERANTE AL STIINTEI CRAIOVA , UNDE A CASTIGAT VREO 3 SAU 4 TITLURI ..APOI , DUPA CE O BUNA PARTE DIN MARII JUCATORI AI CRAIOVEI MAXIMA AU PLECAT LA ALTE ECHIPE , A REUSIT SA INTRE SI EL IN LOTUL CRAIOVEI .A fost un jucator talentat , inimos , dar niciodata nu mi l-am inchipuit ca vrea sa fie si el sef pe o bucatica de echipa , fie ea si clona .. O DEZAMAGIRE TOTALA ...DESPRE RC CRAIOLGAPAWKER ESTE VORBA .. O ECHIPA FACUTA PENTRU ALTII ,NU PENTRU OLTENI ...
Pentru mine,FC si CSU sunt doua jumatati ale unui intreg.Sunt multe argumente in acest sens.Din pacate,domnul Mititelu nu poate tine singur echipa la un nivel care sa nu fie umilitor.Trebuie sa colaboreze si cu alti finantatori.Primaria trebuie sa fie implicata si sa aiba un cuvant greu de spus,pentru a nu se repeta situatiile din ultimii ani,cand Stiinta devenise jucaria unui om sau a unei familii.Cei care au vazut la lucru Craiova Maxima,nu pot accepta un rol secundar pentru emblema Olteniei.
Aceea e o echipa, cum se spunea inainte, infiintata cu "DIRECTIVA DE LA CENTRU". Un fel de Victoria Bucuresti sau Flacara Moreni infiintata pentru a ceda cat mai multe puncte echipelor de partid si in cazul de fata construita din ambitia personala a lui Mircea Nasu' si Mitica Brutarie Corleone. Pacat ca niste olteni get-beget precum Pavel Badea au intrat in aceasta mizerie. Primarita probabil a facut-o pentru binele ei in politica, ca mandat de primar nu va mai prinde, i s-a promis probabil ceva caldut dupa, iar Badea poate era prea frustrat ca nu avea loc la UNIVERSITATEA CRAIOVA.
Mitichelu crede ca o sa i mai dea cineva imprumut ...la iarna retrage echipa din cauza datoriilor ...
Singurul impediment al nostru pentru a promova este Mircea Sandu. Hai F C U Craiova
A revenit idolul tribunelor din Banie
Vin toti si peste 1 luna pleaca ! ... sa vedeti circ cu FC Booveni care nu au bani sa faca deplasarile.
Exista una singura. Cealalta e FC Olguta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.