Alte știri din fotbal
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
5
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
1
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
7
Știri din fotbal internațional
Vozinha, senzația de la Campionatul Mondial, prezentat oficial la noua echipă: „Nu mi-am imaginat niciodată asta”
0
Scandal-monstru cu Neymar » A URLAT la adversari, președintele l-a spulberat: „Un vagabond!”
0
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Cum s-a terminat meciul care o interesează pe Universitatea Craiova, dacă ajunge în Conference League
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
oricum nu conteaza punctele cu fc olt decat daca intra amandoua in play off
Exact!
nu-i da idei!:))) in fapt, mititelu a spus ca da raul Olt in judecata, nu echipa. of, of ziaristi cu facultatea la spiru haret:))
esti nenorocitu,nenoroctilor mititelule,o sa scot o poza cu tine sa vezi cite gauri ai in cap daca o pun pe strada, dar mi e ca o sa se cace si pise altii pe tine !
Mititelu nu e sanatos la cap, pai echipele au facut cantomente in afara si el se plange ca nu a avut nici unde in tara, pai daca esti falit si te astepti sa iti dea toti pe gratis...normal! Huuuuooo, pleaca brutare!!!
as mai adauga 3 pe lista cu "most wanted": *unul care e babuin si-a scapat de la zoo si aia au uitat sa-l dea disparut...am auzit ca a devenit intre timp mare vedeta la Hollywood *altul care nu stie ce-i aia un prezervativ si ne pune pe noi sa platim cu banii Frf-ului pensia alimentara pentru aventurile lui cu toate panaramele... *ultimul pe lista dar nu cel din urma...un mare faraon care face ce face, ramane la putere. Un fel de Ceausescu, dar un pic mai nebun...Ala nu mai pleaca neam...o "c...a ordinara" vorba aluia uitat de lume
Esti cel putin la fel de retardat ca ''micicicelu",mars dreak' cu ciocu mic cu tot!!!!!
"unul e uitat de lume"...dar tot se mai duc astia sa-l mai intrebe cate ceva. ca asa s-au invatat
in fine, dementa se apropie de apogeu. fotbalul romanesc s-a curatat de 3 mari dementi : unul e la Bulau, unul e la Miami, unul e uitat de lume. mai sunt 2, unul care va ajunge la balaceanca, si unul care deocamdata e pe la digi si pe facebook.
bai mititelule,de ce nu avem si noi noroc sa auzim de dine la stirile de la 6 dimineata!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.