Alte știri din fotbal
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor date de FRF
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
5
Știri din fotbal internațional
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
a jucat si Didi la Regal?
Eu stiam ca "Tatuca " a jucat in liga I, copilul in liga 4-5 dar el zice ca adevarata Steaua e aia la care joaca el! Si cind vor ajunge in liga I vor fi tot aia care s-au infiintat in 2017 si au promovat . Calea e gresita baieti! Eu zic la loc comanda!
a semnat cu o clona. daca semna cu fcsb, semna cu adevarata steaua si calca pe urmele lui taica-su
Ca sa calci pe urmele lui tari ar trebui sa joci la adevărata Steaua ar trebui sa joci în liga 1 nu la clima din liga a 5-a
Pai nu vine de la regal, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Traiasca asociatia infractorilor romani, fcsb e cu ei.
TRAIASCA PARTIDUL COMUNIST ROMAN! ARMATA E CU NOI,LA BAI!
Sa traiesti Razvane! Un nume imens, Didi Prodan!!
maldini? si mai sunt, e drept sunt exceptii de la regula:)
Nu stiu de ce se incapataneaza unii sa creada ca sunt la fel de "talentati" ca ilustrii lor parinti. Din pacate, nu stiu de existenta unui copil de mare "ceva" care sa ajunga la randul lui o mare personalitate in acelasi domeniu. Din nefericire. Nu vad de unde e obligatoriu ca daca te cheama "Prodan", "Hagi" sau mai stiu eu cum....sa ajungi fotbalist, macar mediocru. Nu pricep chestia asta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.