Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Foarte bun planul..... daca joci fifa
Nu sunt dinamovist , dar n-as dori ca chiria sa revină in fotbalul românesc ! V-as aminti ca pe unde a trecut acest așa zis antrenor , s-a ales praful !!!
Sa-l ia la Farul, daca are atata încredere în el...
duar chirila lipsea din decor!
e bun asa, de ce nu le dai voie sa viseze cu ochii deschisi ? echipa este terminata din absolut toate punctele de vedere, acum ca sunt 3 echipe dinamo, care o fi aia adevarata, adica aia care nu a retrogradat niciodata din Liga I cum este de exemplu Steaua !
"4 pași prin care promitea calificarea în grupele Ligii Campionilor" :)))))) HAHAHAHA... Bai nene,CFR si FCSB cu bugete imense pentru liga mamaliga abia se chinuie sa prinda turul 3 Conference,asta l-a visat pe Borcea visand Champions League. Pentru urmatorii 10-15 ani putem spune adio Champions League,mai ales dupa schimbarea formatului unde echipele bogate din Europa vor juca in grupe chiar de termina pe 10 in campionatul intern,datorita coeficientului din ultimii ani. Asa ca la revedere
Cum a salvat-o si pe Clinceni....
Bai Marica aka Prosopel. Văd că te-ai tignit rău. Daca tu nu ai, de unde are Chirilă bani pentru Dinamo? Marica asta cum deschide gura cum spune prostii. Un *** ca Chirilă îi mai trebuia lu Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.