Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 05 ianuarie 2012 00:00 / Actualizat joi, 05 ianuarie 2012 12:07
CSMS Iaşi încearcă să scape de Nalaţi, Ghindaru (foto), Orac, Dani şi Florea.
Celor cinci jucatori amintiţi li s-au facut propuneri de reziliere a contractelor care, pînă acum, nu au fost acceptate.
Lista jucătorilor plecaţi pînă acum de la CSMS Iaşi este una consistentă, nu mai puţin de opt fotbalişti părăsind gruparea ieşeană: Ionuţ Bîlbă, Bogdan Aldea, Sascha Marinkovic, Anatolie Boeştean, Natanael Pavăl, Bogdan Ghiceanu, Marian Vătavu şi Cătălin Tincu. Dintre aceştia, doar Ghiceanu şi Vătavu şi-au găsit echipă, cei doi revenind la fostele formaţii, FC Botoşani şi CS Otopeni.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!