Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
FC FCSB se află în conflict de ani de zile cu STEAUA BUCUREȘTI, băi prostule. FC FCSB e agresoarea STELEI. Tu, dacă ai avea hotel, l-ai primi pe unul care ți-a furat de prin camere și cu care te judeci prin tribunale sau l-ai declara interzis? Mare prost mai ești... Mai zi-ne și cu vaccinul: te mai temi de el și nu de virus? :)) Hai, vrem să mai râdem!
Să nu uităm că fecesebistii sunt rău platnici. Ei vor să joace pe Național Arena, dar încă nu au plătit sumele pt meciurile disputate acolo anul trecut. FC ȚEPARII FCSB.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu ocazia asta aflu ca Miu este oficial la CSA :))
Nu va suparati, cine (stelute, stelute) e miu asta ?
Esti plin de ura fata de FCSB, asa ca delirul tau nu cred ca mai intereseaza pe cineva. Toate postarile tale au aceasi tema.
Nu e nevoie de gesturi radicale. Subiectul fc fcsb pe stadionul Steaua nu exista. E un vis erotic pt fecesebisti si atat. Tema asta va fi reluata obsesiv si tendentios de bercenarii jenanti
Fotbal Club Fcsb 2003 Bucuresti :)))))
Ai fi mai fericit daca statul "ti-i pune la dispozitie" pe alde puscariasii de becali si mm sa inteleg, atunci sa i se dea domne steaua lui becali si sa joace el gratis, (asa cum a facut-o ani de zile in Ghencea!-atentie el e rau platnic al chiriei pe 7-8 ani, de aia nu poate juca in primul rand) eventual si cu o lumanare de pomana, "ca jiji baga bani la steaua!"
Deja e axioma.: talpanistii sunt cei mai inteligenți și frumoși dintre Stelisti. Deci merita un stadion al lor, din banii noștri, p0lym3a. România este condusa de liberali, se manifesta un nou liberalism de tip nou/comunist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.