Alte știri din fotbal
Fotbal pe un ger aspru, cu cinci goluri, între două echipe de tradiție din Liga 2
0
Elias Charalambous anunță noi transferuri la FCSB: „Unul este aproape finalizat”
0
„Vă rupem picioarele!” » Tensiune în Superligă, publicul a explodat: „Demisia!”
0
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipele de start
1
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
preferatul tau a distrus echipa. a furat si a desfiintat echipa. ma doare in pxxx care e cel mai mare si mai jefuitor. iar tu esti doar limbhist.
Daca nu ai pierderi de memorie Mititelu asa sarac si prost cum e a promovat la pas din primul an. Deocamdata Mogosoaia nu e promovata 100% si sa vedem ce face in prima liga.
Adevar ai grait. Crud dar adevarat ...
Bine ca ati prins haiducul :))) Jefuitorul primariei din Craiova a fost depistat si anihilat. In sfarsit nu mai este picior de hot in relatiile cu primaria din Craiova :))))
a aparut o stire nou sa ne mutam toti acolo =)))))))))))))
milogelu lua de la primarie. solomon a spalat bani cu el si a intrat la inchisoare turnat de milogelu. ca daca nu turna intra si el. nu a platit niciodata doar a luat. si cand i s-a taiat macaroana v-a bagat pe voi la inaintare. se pare nu a fost prea greu......
cum sa-i intoarceti spatele? asa cum ati facut-o si pana acum!!!! voi cu chilotii in vine si el cu puhhlla pe spatele vostru. iar acum si-o bate de voi si milogelu junior. asta ca sa vedeti care e puhhlla copiilor, copiilor, copiilor.
ai dreptate dar cum sa i intoarcem spatele ? trebuie pusa presiune pe el sa vanda echipa cuiva potent financiar ca cu el ne afundam tot mai mult in mocirla! sau poate el spera ca o sa recupereze banii de la frf pentru dezafiliere si sa continue la echipa
10% din nimic platea si Mititelu :))))
exact. PLATESTE, nu se milogeste ca voi si idolu' vostru. prea v-ati obisnuit cu mana intinsa....... voi va multumiti cu o ciorba la perinita, Peluza PUZ, iar milogelu facea evaziune pe ani grei. asta vreti in si continuare, asta o sa aveti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.