Alte știri din fotbal
Jucătorul Universității Craiova și-a anunțat plecarea, apoi a șters mesajul: „Îmi iau la revedere de la echipa pe care o iubesc din tot sufletul meu”
0
Steaua și-a prezentat noile echipamente, iar suporterii au reacționat virulent: „Oribile, exact ca și conducerea!” + „O copie tristă a echipamentului FCSB”
0
FC Argeș - Csikszereda » Meciul care deschide etapa #3 din Superligă
0
Vești dure de la Floreasca, după accidentul celor de la Dinamo 2: „Traumatism cranio-cerebral grav. Intubat și ventilat mecanic”
0
Știri din fotbal internațional
Prima achiziție serioasă a lui Arsenal din această vară: 90 de milioane de euro pentru mijlocașul central
0
Campionul olimpic cu Spania, numit selecționer la națională după Mondial
0
Răsturnare de situație în „cazul Mykhailo Mudryk” » TAS i-a admis apelul, iar ucraineanul a primit drept de joc!
2
Fotbalistul cu un singur braț a marcat și a produs o mare surpriză în Conference League
1
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
n-ai inteles tu. omul a zis asa : "daca jucatorii, respectiv fanii....." la el e cam tot aia....jucatori, fani, ce mai conteaza, oameni sunt :)))
Eu au vrut sa devina actionari pe banii din drepturile TV.
Jucatorii din ce sa adune banii?
Ce se intampla la Rapid e pur si simplu ridicol...Doi pacalici au tratat saptamani intregi pentru a deveni actionari si cand sa sara cu banul...CANCI !
eu sunt de acord ! ma bag si eu cu 2000 lei. (vechi...ca na....n-am pana la salariu )
daca jucatorii ,respectiv fanii iubesc cu adevarat echipa rapid atunci sa stranga bani si sa rascumpere clubul.este foarte usor sa arunci pisica moarta in gradina vecinului.
Pancule, ia bea tu doua-trei beri si supara-te putin. Sa vezi cum se rezolva. Esti mandria clubului, ce naiba. Pune mana si comanda ceva de la bar !
ce se intampla acolo ,e de rasul curcilor ! Dar am spus ca masonu cristescu e o nulitate si sarise fanii rapidului pe mine ,sa il apere ! iata ca romeo fantastic a invins !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.