Alte știri din fotbal
Protest la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a clubului
0
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
tu si cu lupul singuratic de la unirea urziceni
si tu esti unul dintre ei, tu nu pricepi ce e cu tine pe acest pamant ;)
Se vede ca nu stii ce inseamna spiritul Universitatii Craiova, esti doar un suporter de rezultat. Daca maine Universitatea Craiova se desfiinteaza, numai exista eu unul nu o sa tin cu abjectia aia de echipa nascuta peste noapte pentru a scapa de puscarie niste mafioti.
teparul mititelu nu are ce cauta in fotbal ... punct !
Imi e scarba mie de voi cand va aud cu aberatii de copii mici..da sunt platit de cu ru marioara....ghici ce am cap si pot sa decid pot sa gandesc singur...sa aleg sa tin cu ce echipa vreau eu...sa tin ca turma cu o echipa care era breaza cand era tata copil dar in prezent are ca realizari 2 retrogradari si 1 dezafiliere (fie ea si nejustificata) . Sa tin cu ea orbeste pentru a fost cand ceva si a apus de mult? La voi daca tine cineva cu cs e platit sa faca propaganda, daca se numea altfel tineai, ghici ce se numeste altfel...ca daca ii lasa stadionul nu e bine ca daca il lasa lui mutitelu era bine, duplicitari si fatarnici sunteti.
chiar dc Mititelu este un nenorocit, sentimentele mele fata de FCU Craiova raman si vor ramane si nu pot iubi o echipa infiintata si promovata abuziv, iar voi toti suporterii, 5-10 la nr puteti spune orice...spor la propaganda asta de 2 lei
nu mai insista ca mi-e scarba, dar poti da inainte cu propaganga ca doar esti platit pt asta
Fotbalul e greu ...putini il pricep ...
Poti sa o consideri ca fiind Extensiv sau Electro ca ea se numeste Club Sportiv Universitatea Craiova, are alta stema, deci poti sa o consideri asa si sa o sustii pentru ca pare un proiect serios cu sanse de viitor si pentru ceva performante. In schimb la FCU poti sa o sustii in continuare si sa speri ca s-o gasii cineva sa o salveze inainte sa falimenteze. Aia cu identitatea e cam trasa de par, de aia nu poti tu sa sutii o echipa care joaca pentru Craiova....ca au zis 2 3 ca ei sunt ceva, ce probabil nu sunt, dar poti sa sustii un proiect facut cat de cat cu cap si care poate sa iti aduca o bucurie cand te duci la meci nu doar procese si retrogradari.
Poate ca ai dreptate.Si mie imi e din ce in ce mai clar ca veti ramane singura echipa a Craiovei.Dar niciodata cei care au iubit UNIVERSITATEA nu-si vor vinde sufletul,deci nu vor indragi aceasta clona mizerabila pe care eu personal o urasc mai mult ca pe steaua si dinamo.Veti o echipa din craiova care va juca cu maxim 1000 de spectatori(gen sp.studentesc)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.