Comentarii (3)
Gru2
Gru2  •  24 Iunie 2026, 13:13

Cine naiba va plăti atiția bani pentru un jucător de la o retrogradată ? Nimeni !

2026
2026  •  24 Iunie 2026, 12:54
Postat de Avanti pe 24 Iunie 2026, 12:36

Deșteptul ăsta a făcut pe șmecherul, crezându-se vreo vedetă. Acum se smiorcăie tot-tot l-o lua Gigel, mai pupă el Steaua la Paștele cailor.

Iar va este rusine cu echipa pe care o sustineti si-i modificati numele ?

Avanti
Avanti  •  24 Iunie 2026, 12:36

Deșteptul ăsta a făcut pe șmecherul, crezându-se vreo vedetă. Acum se smiorcăie tot-tot l-o lua Gigel, mai pupă el Steaua la Paștele cailor.

Comentează