Alte știri din fotbal
SOS Politic! Din „bun național”, Dennis Politic a ajuns „săgeată”! Iată radiografia unui transfer-dezastru
0
CFR Cluj a trimis un jucător la Metaloglobus: „Siguranță sporită în flanc”
0
Stipe Perica este istorie pentru Dinamo! Prima reacție: „Jucător de ploaie! Să aduceți ceva de soi”
0
FCSB are ofertă de 200.000 de euro pentru un jucător: „Cu fotbalistul au bătut palma”
0
Știri din fotbal internațional
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
„Împăratul” Adriano a dat verdictul în cazul lui Cristi Chivu: „Sincer? Nu mă așteptam!”
0
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Respect tizule!!! Te căuta Silvică, a rămas fara șervețele și iar plânge indecent … :-))) PS: înțeleg ca la Gigi Sport e doliu in studio!? Nu mă mira! :-)))
Cu el ai aranjat sa instalezi programe in router ?:))))
Respect! Fcsbistii au început vara triumfal: opăriți și … Afumați! :-)))) Ce începe atât de bine ….. :-))))
Sunt ragusit, dar fericit ca am fost la meci si am sustinut echipa. E doar inceputul, dar am aprins deja scanteia, si cred ca lumea va veni treptat in numar mare la toate meciurile Stelei. E un vis sa vedem echipa asta pe acest stadion superb. Forza Steaua! #mandrucasuntstelist
Ce caterinca fac ăștia în studio de CSA și mai ales de Pipirliu.
Ai suferit mult, așa-i!? Te-a podidit plânsul la golul lui Chipirliu! :-)))) Nu-i nimic, e bine, meriți! :-))))
Da și la Dinamo au anunțat niște investitori. Unul se numește Nicolo Badeanovici. E mare smecher în IT'uri.
Superb, nici nu se putea mai bine! Primul meci oficial, prima victorie! Și nu cu oricine, ci cu probabil principala contracandidata la primul loc!!! Asta in ciuda faptului ca in afara de 2-3 “petice”, “miezul” este echipa care a promovat din L3! Avem echipa, avem valoare, avem suporteri (jos palaria pt Peluza Sud!!!), avem stadion si cel mai important: SUNTEM STEAUA BUCUREȘTI!!!
Într-adevăr, atmosferă incendiară! Douăjdemii de suporteri pe stadion, alții au rămas pe afară să scandeze, nemaiavand loc să intre pe noul templu!! Adversar redutabil, victorie incredibilă!! Minunea din Ghencea! Și când te-ai trezit, era dimineață :)))
Au anuntat ca niste investitori cu bani vor sa preia steaua bucuresti. fcsb sa ramina cu cele 5 campionate si 2 cupe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.