Alte știri din fotbal
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
61 ...*** !!1 Pe 1 Decembrie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Serios!? Zilele trecute a fost ziua lu’ bunicu’ din partea mamei (pe cel patern nu l-am cunoscut, a decedat cu vreo 5 ani înainte sa mă nasc) și dacă trăia ar fi împlinit 113 de ani! :-))) Tu cati ani ai mă!? La cum te lauzi ai minim 80! :-)))
Ca sa nu o mai lungim si sa-ti spun ca la virsta pe care o ai poti sa-mi fii fiu (sau chiar nepot), ramine asa: tantalau e fiul lui taicatu !!!
TAS-ul a dat raspunsul final? Eu chiar credeam ca pe Chindia o vor pune sa re-joace barajul si ii vor anula rezultatele din primele etape. Stii ceva?
Ziaricilor, v-a zis chiar prostul de Bichir ce buget a fost sezonul trecut, de la 1,15 mil euro pana la "aproximativ 2 milioane de euro" e distanta mare, voi aproape ati dublat bugetul Stelei din pix. Bine ar fi fost, dar nu e cazul. Iar Oprita a spus ca sezonul asta vor avea cu 10% mai mult, deci 1,26 mil euro. Cu siguranta el stie mai bine decat voi cu aproximarile voastre penibile. Voi si cand Steaua era in liga a 4-a ziceati ca are 2 mil euro :)))))))))))))))))))))))))))). Era "doar" de 6 ori suma reala................................................................................................................................................................... Cat despre dreptul de promovare, daca se merge in continuare pe varianta cu schimbarea LSED, pana in primvara lui 2023 mai e mult. Refuzati sa ganditi logic. LEGEA se impuna in fata regulamentelor privatilor de la FRF. Daca legea se modifica, FRF trebuie sa execute in secunda urmatoare de dupa publicarea legii in MO. Adica Steaua va avea drept de promovare in actuala forma de organizare. Dar sa vedem daca se schimba LSED, promisiuni au tot fost...
Eu le-as interzice dreptul de participare,tuturor echipelor fără drept de promovare.Pai de ce joaca atunci,dacă nu au drept de promovare?Sa avantajeze pe unii sau pe alții,care dau mai mult?E cea mai mare tâmpenie.Nu ai drept de promovare,înapoi în Liga 3,sau desfintare
Ministrul Novak pleacă ca și ceilalți dinaintea lui.Cel ce va veni nu va mai recunoaște "irtia",dacă ea exista cu adevărat.N-au mai recunoscut ei domnitori,regi,împărați,dar un amarit de ministru
Bine spus,promisiunea.Parca și sezonul trecut tot asa s-a numit.Si cel viitor,cu siguranta
pesedeu si aur sunt cu noi.armata si biserica sunt cu noi.dreptatea si justiția sunt cu noi.toata presa e de partea adevarului,de partea CSA Steaua. avem promisiunea ca schimba legea in parlament si steaua are liber la promovare.anul viitor avem deja meciuri jucate in prima ligă in luna august.nimic nu ne mai poate opri.inainte camarazi pana la izbanda.
Vrajeala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.